Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az létezik, hogy egy utasszáll...

Az létezik, hogy egy utasszállító tökéletesen egészséges pilótái ilyen durván (és ugyanazt mindenki) hallucináljanak?

Figyelt kérdés

[link]


A számtalan UFO beszámolók között vannak ilyen jól dokumentáltak is ilyen tanúk beszámolóival. Miért nem hiszünk nekik?


2017. szept. 30. 17:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

@1.

He...ismerjük egymást? Csak nem a volt nyelvtanárom volnál? 😨

2017. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Nem csak abból a szempontból kellene vizsgálni a dolgot hogy a pilótáknak hiszünk-e, hanem hogy a netes portálnak elhisszük-e egyáltalán az egész történetet.

Vagy te láttad pl ezeket a dokumentációkat ?

2017. okt. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 02:28


Ez abból a szempontból nagyon jó felvetés, hogy tulajdonképpen ugyanaz a helyzet amit már a tanúk szavahihetőségénél is latolgattam. Hírek százezrei látnak napvilágot nap mint nap mint nap, egyiknek sem ismerjük a "dokumentációját" ahogy mondtad. Nem is hiányoljuk, de ha valami arról szól, hohy valaki idegeneket láthatott, akkor "hol van a dokumentáció"? Szóval annyira előre eldöntjük, hogy ez nem igaz, hogy alapvetően nem azzal állunk hozzá az egészhez, hogy mi is ez, kíváncsi vagyok, hanem nyilvánvalóan azzal, hogy ez nem igaz, hazugság és pont.


De én nem azt tartanám ideálisnak, hogy higgyük el, mert tudom most ezt próbálná valaki rámkenni gyorsan, hanem azt, hogy kezeljük ott ahová tényleg való. Tudhatjuk, hogy igaz vagy hazugság? Nem. Miért? Mert azt sem tudhatjuk, hogy léteznek vagy nem. Ennél fogva a normális megközelítés az lenne, hogy tényleg, nahát, ez érdekes, hát személy szerint elhiszem/nem hiszem, stb, nem a kategórikus hazugnak, hallucinálónak, kiszínezőnek titulálás.

2017. okt. 2. 08:20
 14/18 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Értem mire gondolsz. Van is abban valami igazság amit írsz, és izgalmasan is hangzanak ezek a dolgok csak azt is észre kéne venned hogy van 2-3 olyan szenzációhajhász weblap (relytelyekszigete, avilagtitkai stb...) amiknek egyszerüen az a profiljuk hogy napról napra előjönnek mindenféle kétes forrású hülyeséggel hogy ezzel szerezzenek látogatottságot. Összehordanak tücsköt bogarat, de persze nagyon profin csinálják mindenféle hvatkozásokkal, hogy hihető legyen.

Ezeket egyszerűen nem kell komolyan venni. Nem a téma miatt hanem a forrás miatt.

2017. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

Előző, van ilyen is ,de ettől még rengeteg olyan infó kering, melyek reálisak, de "fentről, hivatalosan" mégis tagadják - mert érdekük tagadni. Sőt, a kiszivárogtatásokról szóló weblapok egy része szándékosan kamu, sok ilyet maga a hatalom emberei által alkalmazottak készítenek, terelés okán. Pl szándékosan hajmeresztőt írnak azért, hogy érződjön a kamu szag - lejáratva ezáltal a hiteles kiszivárogtatók weboldalait. Persze eleinte hiteles infókat szivárogtatnak kis saját magukról azért, hogy elnyerjék az olvasók bizalmát, majd egyre inkább feltűnően nonszensz infókat kezdenek blogolni, terelés céljából, és a hitelesek hiteltelenítése céljából.


Példa az manipulátor önleleplezésre, időrendben,némileg stilizálva, túlozva, a szemléletesség kedvéért:


Kettő meg kettő az négy.

(Olvasói reakció: "óóóó, teljesen reálisat írnak, kezd érdekelni!")


Ma odamentem az ablakomhoz.

("Hah, továbbra is!")


Na ja, persze, hogy azért mentem az ablakhoz, mint máskor is, hogy kiugorjak rajta. Mégis élek, Nem hiszitek??

Pedig igaz! Csak nézzetek a dolgok mögé! Nem vagyok ám paranoid, ááááá neeem.... kiugrottam ám az ablakon, mégis élek és írom ezt a blogot!


Tehát önironikusan érzékelteti, hogy aki hozzá hasonlóan minden olyat, amit ő saját maga is állít, pl azt merészeli állítani, hogy kettő meg kettő az négy, az csak egy gagyi kamu "kiszivárogtató", hiszen még az ablakon is kiugrik, mert mögé néz a dolgoknak, és ennek ellenére életben marad és továbbra is blogot ír, minek is hinnétek el el az ilyen blogokat... hiszen azt is azt állítják a kamu bloggerek, hogy

2+2=4...

Nevessétek ki őket, és ne higgyetek azoknak a nevetséges konteósoknak, kiszivárogtatóknak! ("Ezt sugallom a fentről elrendelt, általam írt kamu kiszivárogtató blogom által.")


Értitek a trükköt? Képesek lyukat beszélni a hasatokba a Hatalom megbízottjai, hogy ne higgyetek a logikus kiszivárogtatásoknak, ne higgyétek el, hogy

2+2=4.


Na meg hogy összezavarjanak titeket, hogy vajon mi lehet abból reális és mi nem... Így az összes, valójában reális kiszivárogtató infót sajnos sokan naivan, hamisnak fogják hinni, a "zavaróállomás kamu kiszivárogtatók" miatt.

2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző, így van, ez nagyon nagy igazság!
2017. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Máshogyan fogalmazva, azt akarják ezzel az igen aljas trükkel elérni, hogy az emberek a fürdővízzel együtt a gyereket is kiöntsék!
2017. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Wadmalac ***** válasza:

A pilóták láttak valamit, a "valaminek" az ottlétét a radarfelvétel megerősítette.

Na a többi kérdéses.


Mivel katonai terület közelében történt, simán lehet, hogy valami katonai dolgot láttak, amit nem szívesen szellőztetne a CIA vagy NSA.

Az, hogy pontosan mit láttak, nekem egyre kérdésesebb.

Erősen gyanús az is, hogy a repülőgép műszereinek nem ártott az a valami, de a fényképezőgép persze pont akkor feladta.

Valószínűbb, hogy azok a fotók utólag szűntek meg létezni.


Próbáltam rákeresgélni, hogy a látott jelenség kinézete még a pilóták rögzített rádióbeszélgetésében elhangzott-e, vagy csak utólag beszéltek, rajzoltak róla.


Nos:

[link]

2017. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!