Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek -e az UFO-k vagy...

Léteznek -e az UFO-k vagy csak átvernek bennünk a kormányok?

Figyelt kérdés

Hogy elterljék a figyelmünket és ne afontos kérdésekkel foglalkozzunk.

Mert ez sem kizárható. Tudom mit jelent az UFO, demost földönkívüli kultúrákra gondoltam amikor leírom



2017. okt. 9. 18:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az első scifi.

(Saját sci-fi) forrás ès kutatómunka: internet. Írta: Mèzeskalácsember



"Becsuktuk szemünket egy világra ès elszaporodtak ott az èlősködők. Megszületett a pokol. Most a mi feladatunk, hogy vissza menjünk ès menyországgá varázsoljuk."


Az összeesküvèsek olykor olykor igazak. Sokat olvastam règen magam is, de sosem gondoltam, hogy egyszer írok is egyet. Hölgyeim ès uraim! Tisztelt olvasók! Kapaszkodjanak meg mert olyan dolgokat fognak most olvasni amik, nem borzalmasak. A pènzel kezdenèm ami ugye èrtèk. Mièrt lett az èrtèk? Mi találtuk ki. Mièrt találtuk ki? Azèrt mert egyre többen lettünk. Mindenkinek megvolt amit akart. Ètel ital, otthon. Mi is volt az a bizonyos paradicsomi bűn amit elkövetett az első kèt egyed? Ettek a tudás fájáról. A tudás itt nem szó szerinti. A tudás kialakulásának lehetősègèt ismertèk meg. Vagyis, a szaporodást. Ha egyre többen vagyunk, egyre több nèzőpontból látjuk ugyanazt. Egyre bonyolultabb cèlok alakulnak ki ès egyre több kèrdèsre kezdünk választ keresni. Ez a fejlődès. Na de mièrt ettek arról a fáról? Valami kígyó meg kísèrtès ugye? Mièrt kígyókènt van ábrázolva az a valami? Azèrt mert alattomos lènyről van szó. Lassítsunk le. Ez a kígyó volt a megbízott, esetünkben. Az a családfő aki biztosította családjának, hogy ne maradjon èhen. Nèzzük meg vègső soron mi is az ember. A tudat egy formája. Az álom egy szereplője. Egy fèny lèny. Tiszta energia ami energiát állít elő. A legmenőbb reaktor. Ha szaporodni kezd, akkor a termelt energia is növekszik. A kitermelt mennyisèg vagy egy másik lèny fejlődèsèt szolgálja, vagy a reaktorèt.

Vègtelen számú variációban kèpes energiát előállítani. Ezek kettő nagy csoportban a pozitív ès a negatív energiák. Az őket meghatározó töltet a reaktor hangolásának felel meg. Durva eddig mi? Na mesèlek tovább. A kígyó valójában egy parazita. Olyan állapotban van a fejlődèse ezen szakaszában amiben èlősködik. Ez számunkra energiavesztesèg, számára pedig ennivaló. Energia a fejlődèshez. Ők nem fizikai lènyek. Az energiánk szintjèn belèphetünk abba a valóságba ami a reaktor magjának felel meg. Ott egy másik test válik tudatossá ami azon a síkon pont oly valóságos, mint ezen a fizikai testünk. Ez a test, az asztrál test. Ha már ezen a síkon járunk akkor nèzzük meg azt a kígyót. Egy asztrál lèny. Mèghozzá egy parazita ami energiát szív el egy másik asztrál lènytől. Rejtőzködik ès furfangos. Neki nem mindegy milyen energiát vesz fel. Mivel ő mèg nem kèpes magasabb síkok elèrèsère mert csak nègy csakrával rendelkezik, rá kell vennie a gazdatestet, hogy a megfelelő "ètelt" állítsa elő. Ez számára a pozitív energia. A reaktor fejlődèsèt támogató energiák a pozitívak melyek energiatöbbletet eredmènyeznek. Esetünkben ez energia hiány. Tehát ami nekünk pozitív energia, az neki negatív ès fordítva. Ezek az èlősködők bárkiben lehetnek. Vagyis nem benne, hanem pióca módjára az asztrál testère tapadva. A rossz èrzèseink táplálják ezeket a lènyeket. A jó èrzèseink pedig ártanak nekik. Kèpesek teljes mèrtèkben az uralmuk alá vonni egy embert. Ez azt jelenti, hogy a tudatosságot altatják el ès az egó szerepèbe bújnak. Ahogy a szúnyog teszi a csípès elött. A tudatosság teljes nyitottság minden síkra, aminek hiányában nem vagyunk kèpesek irányítani az energiánkat. Akadályozzuk a saját fejlődèsünket. Meg kellett talánia a módját már a kígyónak is, hogy olyan irányba kezdjük fejlődni ami számára megfelelő energiát eredmènyez. Olyan elvek alapján èljünk amik rossz èrzèseket váltanak ki. Ennek a parazitának az is èrdeke, hogy ne tudjunk az asztrál sík lètezèsèről hiszen így nem vagyunk kèpesek èrzèkelni őt. Az eredeti pozitív energiánk roncsolja őket. Ezèrt új gazdatestet keresnek, vagy èhen halnak. Minden rossz èrzèst a paraziták faja nevelt belènk. Ezek a hatások pszichológiai befolyásoláskènt írhatóak le. Elègtelensèg, fèlelem, szorongás, harag, irígysèg, bűntudat. Ez az a tápláló tartomány amit szeretnek a kis dögök. A figyelmünk irányításával irányítani tudjuk a reaktor energiáját. A paraziták vègig elöttünk vannak olyan formában, olyan megjelenèsben ès stílusban ami negatív èrzèseket keltenek bennünk. A világ szörnyűsègeinek mutogatása, az erőszak mutogatása, a halál mutogatása, vallási hazugságok pèldául a pokol fogalma, stb. A lènyeg a reaktor szinten tartása számukra. A nem megfelelő működès, egy egysègesen törtènő pozitív energia termelèse ès sugárzása az egèsz fajukat kipusztítaná. Annyit kell tennie mindenkinek, hogy jól èrezi magát. Nagyon jól.

2017. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, erősen elgondolkoztatott. Az a helyzet, hogy én pont az ellenkezőjében hiszek, de most a kérdés kedvéért tegyük fel, hogy nincsenek itt idegen lények, és ennek ellenére mi érdekében állna a vezetőknek az, hogy mégis elhitessék velünk az ellenkezőjét.


Nos, ha ebbe belegondolok, akkor nekem egy dolog, egy indok jut az eszembe egyelőre.

Tegyük fel, hogy a vezetőknek, máshogyan fogalmazva a kormányoknak és az őket irányító és pénzelő szűk elitnek sikerül kifejlesztenie nagyon fejlett technikákat, a jelenleginél sokkal fejlettebbeket, és egyben sokféle technikát.


Tegyük fel, hogy ők úgy döntenek, hogy ezeket nem hozzák nyilvánosságra, mert hirtelen rájönnek, hogy titokban tartásuk óriási hatalmat jelent a számukra. Ezáltal rengeteg mindent csinálhatnak titokban, a nagy nyilvánosság számára észrevétlenül.


Innentől kezdve már eleve titokban kutatnak különálló, általuk fizetett tudóscsoportok mindenféle tudományterületen, titkos kutatóközpontok, bázisok egész sora épül ki. Hatalmas pénzeket tüntetnek el a nyilvánosság elől ezeknek a finanszírozására.


De tegyük fel azt is mindezek után, hogy a fentebb említett titkos technikák egyre szélesebb körű alkalmazása kiterjed az emberek manipulálására is, illetve olyan dolgokra, jelenségekre, amik nem maradnak észrevétlenek a nyilvánosság számára.

Mit tehetnek ilyenkor? Le nem állhatnak ezekkel a technikákkal, mert ahhoz ők túl önzőek, hataloméhesek. Viszont meg kell valahogy magyarázniuk ezeket a nagyon furcsa dolgokat, amiket a rendkívül fejlett titkos technikák alkalmazása során észlelnek az emberek.


Már le sem tagadhatják, hiszen ahhoz már túl sokan látták, illetve tapasztalták ezeket a legkülönfélébb formákban.

Ha pedig bevallanák, elmondanának mindent, akkor az rájuk nézve a legrosszabb megoldás lenne, óriásit buknának vele minden tekintetben.

Így hát zsákutcába kerülnek, mert mint vezetőknek, nekik kell ugye mindent megmagyarázni az embereknek, köztük a furcsa, szokatlan, rendkívüli dolgokat is. Végül egyszer csak támad egy olyan ötletük jobb híján, hogy kitalálják, hogy földönkívüliek járnak a bolygónkra, és sajnos nekik köszönhetőek ezek a dolgok.


Viszont szerintem ezzel a variációval is a tűzzel játszanának, mert azért nem lehetne csak úgy beadni a nagy nyilvánosságnak, hogy idegenek vannak a bolygónkon. Ezt a tervet nagyon jól át kéne gondolni, mert bele is eshetnének a saját csapdájukba.


Mindenekelőtt számolniuk kellene azzal, hogy világméretű pánik törne ki, mert ugye, ahogyan fentebb leírtam, le nem állhatnak ezzel az egésszel, ha pedig tovább folytatják ezeket a dolgokat, a titkos technikák széleskörű alkalmazását, akkor az emberek ugye, ezeket továbbra is észlelni fogják. Itt persze sokféle dologra, technikára gondolok. Ebből azt a következtetést vonhatnák le az emberek, hogy a kormányaik nem urai a kialakult helyzetnek, vagyis tehetetlenek a földönkívüliekkel szemben, és ez vezethetne a pánikhoz, világméretű fejetlenséghez.

Tehát mint említettem, ezzel a kitalált földönkívüli tervvel pengeélen táncolnának, mert könnyen visszafelé sülhet el, és rájuk omolhat minden, az egész hazugságrendszer. Viszont mint említettem, más mentőövük nem lenne ennek az egésznek a kimagyarázására.


Nos, én ezt a feltételezést tudtam levezetni a kérdéssel kapcsolatban.

2017. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Jól kifejtetted. Én úgy gondolom hogy végső soron az általad felvázolt veszélyt azzal kerülik ki hogy mondjuk egyszer elmondatjáék a bérelhető firkászokkal hogy láttak ufót aztán meg kétszer kinevettetik az úgymondufó hívőket.

Így elérik hogy van is magyarázat a látottakra, de egyben nincs gond mert rájuk fogják hogy képzelődnek vagy hogy a vénusz fénye fehér seggükről visszatükröződött a felhőkre.

Én még arra is gondoltam, hogy a végén akéár meg is rendezhetnek egy UFO támadást a föld ellen ami ugye megindokolja egy azonnali világkormány bevezetését illetve a globális rendkívüli állapot bevezetését, hiszen ha a föld védelméről van szó akkor ugy lássuk be ez teljesen elfogadhható védekezési forma. Aztán még ezt lehet cifrázni mondjuk a föld felett felpukkantott elektomágneses bombino-t amikinyirja az összes elektromosságot és visszarepíti a társadalmat a közpkor szintjére és praktikus módon alkalmas miliárdos népességcsökkentésre is.

[link]

Hiszen nyiltan/burkoltan már reklámozzák is


Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.

2017. okt. 24. 09:12
 24/28 A kérdező kommentje:

Nekem az is gyanús, hogy az UFO-kokmiért vannak kivilágítva?

Nem tudják őket álcázni ha akarják?

Aztán néha az UFO-kmúgy röpködnek mintha a szúnyogok repülnének a szabadban, ide oda, mintha csak a ragadozókat akarnák átverni.

Ahogy az ember játszik egy macskával, a lézerceruzát ide oda mozgatva. szóval büdös ez az UFO ügy.

Aztán a gabonakörök is gyanúsak.

Még soha egyeten videoban sem mondták el azt a verziót hogy valamilyen műholddal, ürfegyverrel csinálják őket.

Mindig csak ilyen amatőr gabonataposókra fogják ami azért az esetek nagy számát tekintve nem elfogadható.

2017. okt. 24. 12:39
 25/28 Wadmalac ***** válasza:

"Mindig csak ilyen amatőr gabonataposókra fogják ami azért az esetek nagy számát tekintve nem elfogadható."

Miért?

Hétmilliárd ember közt qrva sok troll van ám.

2017. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jól van sok troll van, de az ábrák kidolgozottsága és fejlettsége nem éri meg az éjszakai mondkát

Ez a tipikus, leleplezük, letagadjuk de mégisvannak vagy mégsincsenek, csak valaki hamisítja őket stílusú lebegtetés. Nem zárható ki az ürfegyverel "gyártás" sem mint mondtam erről még soha senki nem tett említést.

2017. okt. 24. 16:18
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem a kormányok vernek át minket (hiszen ha léteznek az "UFO-k", akkor a kormányok azt pont titkolják, szóval még a kérdésednek sincs semmi értelme), hanem a

- hülye blogok

- a troll Youtube-os animátorok.


Mindkettő csak röhög a markában, látván, mennyi hülyét hülyített tovább.

2017. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
a kormányok is át vannak verve
2017. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!