Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók állnak a terorizmus...

Kommentár kérdése:

Az ufók állnak a terorizmus hátterében?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitől, aki monda valakinek én pedig éppen közelben voltam és hallottam.
2017. nov. 25. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Akkor minden bizonnyal igaz a hír.
2017. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Soros, meg az elmútnyóccév az oka!
2017. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kèrdező de már annyira böki a szemem amit csinálsz, hogy leírom mièrt ès hogyan csinálod. Az a cèlod, vagy cèljaitok, hogy az úfó ès minden földönkívüli èlettel kapcsolatos fogalomhoz azt az elkèpzelèst csatoljuk, hogy minden hívő ilyen buta, mint te. Ja meg, hogy úgy gondoljuk, hogy ezzel a tèmával komolyan foglalkozni gáz dolog. Bezony. Mert ezt csinálod. Szóval mièrt is kell gáznak tartani ezt a tèmát? Logikus hogy lètezhet èlet ezen a golyón túl is ezt pedig az teszi logikussá, hogy a galaxist mèg soha nem hagytuk el ès fogalmunk sincs róla hány darab van összesen. Az èlethez szüksèges elemek bármelyik galaxis bármelyik bolygóján szerveződhettek èlettè. Fejlődhetett bármivè. Egy tanított blokkoló elkèpzelès ezt nem fogja irreálissá tenni. Akinek van egy cseppnyi esze az tudja, hogy van rá esèly ès ez az esèly pont akkora, mint az univerzum. Cáfold meg kèrdező.
2017. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 Hogy írsz fordított ékezetet? Omg, mocskos ufó vagy te is.
2017. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fogalmam sincs, hogy írok fordított èkezeteket ès mèg sok más dolgot sem tudok megmagyarázni amikben jó vagyok. :')
2017. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Menj vissza a bolygódra, ne háborgasd itt a fordított ékezeteddel a hétvégét élvező fiatal szervezeteket.
2017. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kèrdező is ufó ja nem ufó. Idegen bolygóról származó idegen lètforma ami igyekszik elterelni magáról a figyelmet ès eloltani a hit lángjait a tèma körül. :'D te is gyíkemberke vagy?
2017. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, a gyíkemberek egész pontosan.
2017. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Éjfélkor megtörtént a gyapjas alakváltás..? Mert akkor igen.De csak ha háttal álltak neked. Ha nem, akkor Soros!
2017. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hallottam valakitől, aki monda valakinek én pedig éppen közelben voltam és hallottam."

Ha így szereztél erről tudomást, akkor feltétlen igaz!

Az idegenek titkolni akarják ezt a tényt,ha lehet, tudakold meg, él-e még az a valaki aki valakinek mondta!

Ne nagyon hangoztasd, hogy tudsz róla, mert a fekete öltönyösök megkeresnek!

2017. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!