Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Keresek UFO észeléseket a...

Keresek UFO észeléseket a közelmúltból. Valaki látott?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének hogy például jött a csészealj és világított de olyan nem hogy maga a csésze szállt le a földre az alja nélkül. Csak a csészealjakkal kapcsolatos észlelések érdekelnének de bármi más idegen technológiás újdonság is tökéletes információ számomra.

2017. dec. 9. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sokszor latok azonosítatlan repülő tárgyakat.
2017. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is észleltem már érdekes dolgokat: https://www.youtube.com/watch?v=gK2UPyoxhgI
2017. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hááát... ha az az hengerszerű izé ami tegnap az udvaron szált le ufónak azámít....


Tovább? Szólj nekem!

2018. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Basszus a francba hogy mennyien viccesnek gondolják ezt pedig egyáltalán nem így van. Igen, léteznek amúgy!

Ez a "csészealj" forma vagy bármi fémes csésze stb. egyáltalán nem olyan!!

Ugyanis gyömbölyű, gyönyörű színes gondolom teret vált mielőtt eltűnik és bizonyos esetekben a formáját változtatni tudja például szivar alakúvá és ugyanakkor vissza is (ezt láttam is)! Valamint egybe tud olvadni két, vagy több ilyen dolog(ezt is!) . A mozgásuk pedig elég szokatlan, nem gyors hanem a mi repülő dolgainkhoz képes furcsa vagy meglepő inkább ezt mondanám.

Én ilyet láttam. Kétszer is. És ismerek olyat (több szemtanúja is volt az esetnek) aki egy lénnyel is talátkozott már. Hát, az elég démoni volt. Nem a kinézete, mert pontra pontosan olyan mint mi csak fehérebb, picit magasabb, a szeme se nagy hanem inkább a szem fehérjét emlegették hogy nagyobb,kidülledőbb. Valamint nem igazán keresi a szemkontaktust, s szótlan. Valami cetlit nyomott a kezébe az egyik szemtanúnak hogy olvassa el hogy mit akar. De az illető már akkor tudta, nem kellett olvasnia se. Helybeigazítást kért. Valamint az volt furcsa hogy az akkor nagyon nyüzsgő forgalmas hely hirtelen üressé vált a történttekkor. Majd amikor ez elment akkor elkezdtek ismét jönni az emberek csűstül.

2018. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!