Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívülik fogócskáztak a...

Földönkívülik fogócskáztak a tetőn! Szeptikuskák, erre varrjatok gombot!?

Figyelt kérdés

[link]

Mint az látható a linkelt videón 2 földönkívüli idegen lény játszadozott egy tetőn!

Erre varrjon akárki gombot!



2017. dec. 10. 00:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Egy vidéki par*szt bácsi UFO-t lát. A TV interjút készít vele:

- Mondja el bácsikám, hogy mit látott?

- Ááh, nem értek én a beszédhez!

- Ugyan már! Mondja el, mi történt!

- Jaj, hát, tényleg nem bírok én a szavakkal!

- Csak röviden, tömören.

- No, éjjel mentem kint a mezőn, ki**s*ott sötét vót, oszt he, hú, mi a k***a anyja, aztán megint ki**s*ott sötét vót.:D

2017. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Varrtam rá gombot, kettőt is. Szép lett?

Szeptikus nem vagyok, szkeptikus annál inkább.

A Napi Ufó mint forrás, hát hadd ne kommentáljam. Te is inkább értelmesebb dolgokkal töltsd az idődet.

2017. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Bárki bármit mond ez meghamisíthatatlan videó arról hogy a földönkívüli lények játszótérként kezdték hasznosítani a földet mert a csimpánz itt élő felegyenesedett és szavannai életmódhoz alkalmazkodott rokona tökéletes lehetőséget nyújt erre furcsa épületeivel.
2017. dec. 10. 14:37
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Ja vagy úgy?

Hát innentől kezdve nem sok értelme van ide bármit is írni.

2017. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szeptikus sokk ért miközben néztem a videót...
2017. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

öhmm... ha még érdekel valakit az én válaszom...

ha megállítom és kinagyítom a képet akkor érdekes, hogy a háztetöt jól lehet látni, de az ufokat nem. az ufoknál elég nagy "kockák" - vagyis képminöségi különbségek vannak. a video egyéb árnyékos része is olyan jol látszodott, mint a háztetö részei. tehát teljesen más a képfelbontás és a minöség, tehát szerkesztve van.

ja, és most hány ufo volt? kettö vagy három? mert a háztetön kettö volt és késöbb egy harmadik is fickándozott a házak közötti résen- zsákutcarésznél. a két fogocskázó teljesen másik irányba mentek, mint amelyik bujocskázott. és a harmadiknak is teljesen más a felbontása, mint az utca felvételnek, de még a két fogocskázo ufokhoz képest is más a felbontása. Tehát SZERKESZTÉS!!!

2017. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem a ficko azért nézett fel, mert valojában egy cica vagy két kandur veszett össze és attol ilyett meg, csak aztán beleszerkesztettek furcsa árnyakat, mintha ufo lenne. de meglehet, hogy a tetöre dobott valaki valamit direkt, hogy valami meglepödött fickot felvegyen és ufokat szerkesszen bele.
2017. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező Én hiszek az ufókban ès ez a videó ...csirkék vannak rajta És miért tudom mert Ázsia és ázsiában a csirkék szabadon járhatnak faluban .két csirke És ez nem ufó ha szeretnéd megnézni néz rá Dél Ázsia csirkék
2017. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szeptikusok belehaltak a szepszisbe, mert nem volt megfelelő az aszepszis és antiszepszis.
2020. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!