Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek ŰRLÉNYEK?

Szerintetek léteznek ŰRLÉNYEK?

Figyelt kérdés
Csak úgy (fogalmam sincs miért) azon gondolkoztam, hogy mi van, ha nem egyedül vagyunk az univerzumban..... Ti mit gondoltok erről? Pls magyarázatokat is! Köszi :)

2017. dec. 11. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak, sok érdekes film van róluk pl.: https://www.youtube.com/watch?v=gK2UPyoxhgI
2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem olyanol, hogy kis zöld nagyszemű kényej fébysebességű űrhajóval repkedbek. Hanem kis baktériumok, akár fejlettebb lények, de bem olyanok, mint amilyet a média folyamatosan mutat.
2017. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Űrlények, azaz az űrben élő lények valószínűleg nem, de más bolygókon szinte biztos, hogy van élet, és azt sem zárom ki, hogy egyes entitások számára nem lehetetlen az univerzumból való ki- és belépés sem.


Tehát abban 100%-ig biztos vagyok, hogy létezik intelligens élet az univerzumban az emberen kívül, és valószínűleg a világegyetemen túl is.

2017. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Találtak már baktériumokat a Marson. Baktérium is egy élőlény, amars pedig az űrben van szóval űrlények léteznek. (ezt olvastam)
2020. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

^€¢^€€==°°¢^^¢×÷÷√|•••|`°¢¥^¢👽


Aliana

2020. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!