Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki találta azt ki hogy űrlénye...

Ki találta azt ki hogy űrlények és idegenek által vezetett UFO-k léteznek?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegetem ezt a kategóriát de ez már vicc amit itt egyesek megkérdeznek.

Olyan mintha egy mesét akarna valaki elhitetni egy logikusan gondolkodóval.

Egyesek miért áldozzák erre idejüket hogy ezzel foglalkozzanak, aminek semmi bizonyítéka?



#nemvaló
2014. jún. 7. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én voltam!
2014. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Brigi (404 excsaja) ***** válasza:
86%
Hát i.sz. előtt láttak már világító repülőket ha meg akarod tudni ki látta ezeket először nagyon vissza kéne menni az időbe.
2014. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"Egyesek miért áldozzák erre idejüket hogy ezzel foglalkozzanak"


Ezt tőled is meglehetne kérdezni a kérdés és a leírtak alapján.

2014. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Az UFO-jelenség már évszázadok óta ismert (az ókor óta szerintem), nem itt találták ki.

A mindenféle földönkívüli fajokról szőtt meséket (reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak, leinváziózzák a Földet meg elrabolnak) 404 meg Szenthelyi Árpád találta ki és terítették itt a baromságaikat sokáig

2014. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az őrület 1947-ben ütötte fel a fejét egy új-mexikói kisvárosban. Köszönd William Brazel-nek. A hír gyorsan elterjedt a világon, és azóta szedi áldozatait.
2014. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Én erre azt mondanám, hogy egy bolond százat csinál. Valoszinűleg léteznek Ufók azaz: (azonosítatlan repülő tárgyak). De a reptoidok valoszinűleg nem léteznek.
2014. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ősemberek, akik csészealja alakú tárgyakat, és nem emberszerű élőlényeket festettek a falakra.
2014. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"A mindenféle földönkívüli fajokról szőtt meséket (reptoidok"


Nagyon tájékozatlan vagy. A reptoid több ezer évre visszavezethető, egyáltalán nem ez a két noname fórumozó találta ki. https://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4

2014. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Először is, nem tudom hogy te hogy vagy vele, de a űrlények és a idegenek ebben a témában nekem mindegyik magát a ufonautát jelenti!


Másodszor azért cseszem itt a rezet, hogy talán találok egy olyan választ ami minden kérdésemre választ ad!


Szeretném tudni az igazságot azokról az idegenfajokról akik minket látogatnak!


Ha te nem így vagy vele, akkor ne adj időt erre a témára!

2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!