Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha meglátogatnának minket a...

Ha meglátogatnának minket a földönkívüliek, szerintetek az emberiség melyik tulajdonságán lepődnének meg a legjobban?

Figyelt kérdés

A tömeges népirtásra hajlamtól eltekintva szerintem pl érdekes hogy kb nincs a földön élőlény amivel ember ne akart volna barátkozni, ha más nem az ilyenSteve Irwin félék akik odamennek a halálosan mérges kígyóhoz, megfogják és arról beszélnek milyen gyönyörű.

Szegény földönkívüliek idejönnek megismerni az emberiséget, belépnek egy emberi házba és egy hatalmas vadállat rohan feléjük amiről látszik hogy kisebb erőfeszítés nélkül átharapná a karjukat erre a tulaj közli hogy "ja, ő itt Morzsa, nem kell félni tőle, szereti a simogatást és a gyerekekkel játszani" én ott helyben lépnék le hogy nem, ilyen nincs :D


2018. febr. 13. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Biztos hogy nincsenek itt?És a misztikus lények?Biztos nem léteznek,mászkálnak köztünk?De én hiszek benne👍
2018. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jó akkor tegyük fel hogy itt vannak.

Min lepődhettek meg a legjobban?

2018. febr. 13. 19:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...ez nehéz kérdés.Ha hiszünk a többség véleményében,miszerint az űrlények folyamatos megfigyelés alatt tartanak minket,akkor a válasz:semmin nem lepődnének meg.De ha eltekintünk ettől,akkor szerintem az ember okozta természeti károk tuti kivernék a biztosítékot.Vagy a nasa.Szerintem meglepödnének,hogy kutatják őket.Esetleg néhány embernél a tudatlanság.Amikor alapvető dolgokat nem tud valaki de próbálja idióta nevetgéléssel leplezni.
2018. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet tudni. Élből semmit nem tudunk arról, hogy vajon milyen lehet egy másik bolygó élővilága, s értelmes lényei... Nincs támpont.


S azt gondolom, elég sokfélék is lehetnek. Még békések és harcosak is. Lehet, hogy meglepetésre teljesen képtelenek, tudomásul veszik a dolgokat, hidegen analizálnak és kész. Lehet, hogy gépek jönnek, nem élőlények, miért ne? Persze a gépeket élőlények hozták létre, de akár ki is hallhattak s a gépek szépen gyártják az új gépeket...


Lehet, hogy aprócskák és meg se látja őket a Morzsa. Bár a méretekre biztos lehet tudományos határokat mondani, ők is csak atomokból épülnek fel és az égitestek sem akármekkorák, úgyhogy bolygóméretű idegenekre sem látok esélyt... De azért még van mozgástér.

Egyáltalán nem várom, hogy egy idegen lény akár csak körvonalaiban is hasonló (méretű, gondolkodású) legyen hozzánk.

Az is lehet, hogy nem is vizsgálnák a tulajdonságainkat. Látnák, hogy van egy elburjánzott fura izé, mint a hangyák, csak kicsit nagyobbak és nincs nekik cordicepsük, pedig a bolygónak jót tenne a népességcsökkenés...

Lehet, hogy kiirtanának minket s kiaknáznák a bolygó kincseit.


Ha én fejlett lény lennék, nem ilyen alacsony szintű, amilyenek a mi bolygónkon élnek, nem, tutri, hogy meg akarnám ismerni az emberiséget. Pedig így belülről azt látom, elég érdekes, főleg egyes jobb példányok.

2018. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon "lepődnek" meg (vagy számukra érdekes is lehet) szerintem hogy az ember milyen széles spetkrumu érzésekre képes!
2018. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem lepődnének meg semmin. Valszeg jóval többet láttak és tapasztaltak mint azt feltételezni tudnánk a mi értelmi képességeinkkel.
2018. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Én, ha földönkívüli volnék, azon lepődnék meg, hogy a legértelmesebb faj hogy-hogy két lábú, mikor már csekély geometriai ismeretek birtokában is tudni lehet, hogy a három láb a legstabilabb. Se a két lábnak, se a négy lábnak nincs értelme.
2018. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor ha mi vagyunk az idegenek, csak elfelejtettük honnan jöttünk? :)
2018. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a valláson lepődnének meg ( nem sértésből). Idejönnek, és az emberek láthatatlan dolgokhoz beszélnek. És ha valaki egy másik láthatatlan dologhoz beszél, azt megölik a szeretet nevében. Fura
2018. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A zsiráf. Próbálom úgy nézni a dolgokat mint egy kívülálló és a zsiráfhoz hasonló lényeket a Star Wars univerzumában sem találtak ki esküszöm:DD
2018. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!