Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha meglátogatnának minket a...

Ha meglátogatnának minket a földönkívüliek, szerintetek az emberiség melyik tulajdonságán lepődnének meg a legjobban?

Figyelt kérdés

A tömeges népirtásra hajlamtól eltekintva szerintem pl érdekes hogy kb nincs a földön élőlény amivel ember ne akart volna barátkozni, ha más nem az ilyenSteve Irwin félék akik odamennek a halálosan mérges kígyóhoz, megfogják és arról beszélnek milyen gyönyörű.

Szegény földönkívüliek idejönnek megismerni az emberiséget, belépnek egy emberi házba és egy hatalmas vadállat rohan feléjük amiről látszik hogy kisebb erőfeszítés nélkül átharapná a karjukat erre a tulaj közli hogy "ja, ő itt Morzsa, nem kell félni tőle, szereti a simogatást és a gyerekekkel játszani" én ott helyben lépnék le hogy nem, ilyen nincs :D


2018. febr. 13. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egyszer egy sci- fi novellát, amelyben azért nem vették fel az emberiséget az "ertelmes lények" közé, mert a földönkívüliek követét, teával kínalták. Hát hogy lehetne értelmes lény az, amely megcukroz egy italt, hogy ne legyen túl keserű, aztan citromot tesz bele, hogy ne legyen túl édes. Jó, tudom, hogy hülyeség, de akkor is rohadtul tetszett és "földönkívüli szemmel" , akár már ez is meglepő lehet.
2018. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Nyammogi ***** válasza:
65%
Gyurcsány Ferin azért eléggé meglepődnének...
2018. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Önzőség
2018. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Evele123 ***** válasza:
81%

Élhetne minden ember és állat harmóniában egymással. Miért kell sokkal többet elvenni a Föld erőforrásaiból, mint amire szükségünk lenne? Miért vannak egymásnak ellentmondó és egymást támadó vallások és nézetek, ha csak egy a Teremtőnk? Miért szolgálja a tudomány a sötét erőket a fenntartható fejlődés helyett? És miért nem hallják meg az emberek az igazságot a sorok között?

A földönkívüliek már évszázadok, évezredek óta itt vannak a Földön. Testben emberek, de lélekben... Legtöbbjük nem is tudja magáról, mert nem is fontos. Csak 3 zenei példát tudok rá mondani (tudom szkeptikusok, zenei metafórák és művészi szabadság):


Ákos: Idelenn idegen

Unisex (Kósa Ivett): 2 Nap kel fel

Ágnes Vanilla: Beteg a Föld.


Üdv. Evele

2018. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
36%
Szerintem a szopason
2018. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Nemigen okoz nekik meglepetést semmi, mert te is tudod mire számíthatsz egy lénytől. Pl egy kutya sosem fog japánul beszélni, egy ló nemfogja átugrani 10 emeletes házat.


Ami érdekes volt számára az a sokféle értelmezés, A bolgároknál a bólintás a nem, a fejrázás az igen. A japánoknál a fehér gyászszín, míg sok esetben ünnepi.

És ez csak néhány példa.

2018. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azon,hogy van valaki,aki ilyeneken gondolkodik:)
2018. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális szokásainkon. :-D
2018. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!