Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók mikor fognak inváziót...

Az ufók mikor fognak inváziót indítani a Föld ellen? És hová fogunk bújni az invázió elől?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 18:20
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Sajnos nem tudom mikor. Az elbújáshoz tudmi kéne ki támad és milyen fegyverekkel? Szerintem nagy részünk rabszolga lesz. Azok meg élnek. Szóval no para!
2018. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Ez a kérdés válasza:

Az ufók nem fognak inváziót indítani azok csak az azonosítatlan repülő járművek

Az űrlények fognak

Amugy szerintem bármikor jöhetnek úgyhogy szorítsd össze a segged

2018. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Csabx ***** válasza:

Sehova nem kell bújni, elég lesz egy papírzacskót a fejedre húzni. :)

/Lásd: Galaxis útikalauz stopposoknak./

2018. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Figyelj nem is bizonyítotthogy az ufók léteznek de valaszínű már voltak itt a csészealjukkal meg találtak halottat is ha leakarta volna mészárolni hidd el már megtették volna ugyanúgy flnek ők tőlünk ahogy mi tőlük.Ezen ne aggódj!Rendben van? Remélem nem volt srtő amit írtam mert semmi kép sem akarlak megbántani.
2018. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ha lejönek elviszemaz egesz bagast ha nemjo fejek ha igen megyunk aftera csirip.
2018. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!