Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csináljon az, aki földönki...

Travis83 kérdése:

Mit csináljon az, aki földönkivülit látott?

Figyelt kérdés
Ha valaki tegyük fel egy ufót vagy egy földönkivüli lényt látott, esetleg ilyen lénnyel találkozott, az mi a francot csináljon? Örökké hallgasson, mert úgysem hinnének neki, vagy jelentse valahol?

2018. febr. 26. 05:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
Kapd elő a leggagyibb képeket készítő kamerádat vagy telefonodat, és készíts róla "elmosódott paca" felvételeket. A HD kamerákat hanyagold, azokkal nem divat készíteni róluk felvételeket. :)
2018. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
UFO magazin. Eddig ez a legértelmesebb válasz. Azt kérdezitek mi történt. Bocsesz emberek, de az igazság odaát van...
2018. febr. 26. 13:05
 13/36 anonim ***** válasza:
41%
Írjon ki egy kérdést gyakorira? Te földönkívülike. 😊
2018. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Felőlem kürtöld szét a világban. Senki sem mondja, hogy hallgass róla. Jelentsd a Magyar UFO szövetségnél vagy ilyesmi.
2018. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

Apám mesélte, hogy ismert egy holland szemtanút, akit konkrétan meggyilkolt a kormány, mert szét akarta kürtölni a világnak amit látott. Úgy csinálták, hogy balesetnek tűnjön. A kormányoknak egy ember élet semmit sem jelent, sőt még pár ezer sem. Ez nem vicc, bár ahhoz már nagyon komoly infókkal kell rendelkeznie valakinek, hogy kinyírják érte, szóval nem minden UFO észlelőnek kell rettegni ettől, de azért érdemes vigyázni, ha valóban komoly infókkal rendelkezel, akkor azt javaslom, hogy inkább hallgass felőle.


Ez egy érdekes videó. Egy magyar ezredes beszél az ufókról. A szkeptikusoknak is ajánlom, hogy lássák,azért értelmes, tanult emberek is hisznek ebben: https://www.youtube.com/watch?v=Cn9i1wF94I0

2018. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
61%
Vedd elő a legsz@rabb kamerádat, és fényképezd le. :)
2018. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Emberek, 2018-at írunk! Nincs szar kamera! Amúgy meg miből veszítek, hogy láttam alient? Én csak kíváncsiságból kérdeztem. Ám ha valóban megtörténne, úgy látom senkit sem érdekelne, hogy igaz vagy sem. Már a neten is annyi hamisítvány van, hogy egy élet is kevés lenne egy igazi kép vagy ilyesmi bizonyítására.
2018. febr. 26. 20:59
 18/36 anonim ***** válasza:

keressen olyan embereket akiknek hasonló élményük van


megértem ezt a "problémádat", habár nem konkrét lényt láttam, de fényeket, van egy olyan csoport hogy CE5, itt nagyon sok olyan ember van aki őszintén érdeklődik, és habár nem sok olyan van akik konkrét lényt látott, nem kérdőjelezi meg senki sem, a "földönkívüli kérdést"


vagy hallgatsz örökre és egy idő után idegesíteni fog majd megőrjít mert már elkezded megkérdőjelezni, hogy vajon józan vagy e, szerintem az előbbi jobb

2018. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
"Örökké hallgasson, mert úgysem hinnének neki, vagy jelentse valahol?" Hát, ha semmi "nincs a kezében" a történtekről, akkor talán jobb hallgatni róla...
2018. febr. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy alighanem csak "hülýét csinálnának" belőle, bár ha elég érdekes a és jól le tudja írni, esetleg az UFO Magazint, tenyleg érdekelheti a sztori.
2018. febr. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!