Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csináljon az, aki földönki...

Travis83 kérdése:

Mit csináljon az, aki földönkivülit látott?

Figyelt kérdés
Ha valaki tegyük fel egy ufót vagy egy földönkivüli lényt látott, esetleg ilyen lénnyel találkozott, az mi a francot csináljon? Örökké hallgasson, mert úgysem hinnének neki, vagy jelentse valahol?

2018. febr. 26. 05:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Annak ami történt 3 szemtanúja is volt, de bizonyítékok sajnos már nincsenek. Úgyhogy szerintem tényleg jobb hallgatni, mert csak dilisnek nézhetik az embert. Főnököm például olyan fura szerzet, ha elmondanám ezt neki, ki is rúgna a bánatba. Nem csak röhejesnek tartja az ilyesmit, de egyenesen elmebetegnek tekinti az olyan embereket, akik ufóval kapcsolatos dolgokban hisznek. Tudom, mert egyszer ő maga hozta szóba a témát.


Mivel jó munkám van, nem szeretném elveszíteni. Ha jönnének oda (mert melóhelyen történt) ilyen ufo magazintól, lehet még rájuk is lőne a hülyéje. Van a fiókjában fegyver.

2018. febr. 27. 05:41
 22/36 anonim ***** válasza:
Lőni kell rá, amíg van lőszer! Eberek vagyunk, nem adjuk a Földet!!
2018. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Hallgatni jobb, primitívek az emberek.
2018. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Orbán még a magyar UFO szakértő társaságokat is jól leépítette és olyan alkesz kamugépet tetetett az élére mint Kalmár J.
2018. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
én az ufós játékoktól sokáig féltem. totál megijednék ha látnák egyet. fel is rúgnám egyböl. egy munkatársamat is megrugtam. még egy ijen s repülök. ha melohejemen történne én odadobnám azt a munkatársnömet neki. -Nesze vigyed csak! Na meg asszem még eggyet. :) Ha én mondanám nekem hinnének a munkatársaim s a fönökeim is. én mindíg igazat mondok és mindent bevallok. pl én szartam össze a wc-t. XD és még örülnének ha jönnének ijen magazintól emberek, mert rohadtul örülnek h mindíg történik valami velem és nem unatkoznak soha. viccen kívül engem azért érdekelne.
2018. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
lehet h pénzt is adnának érte.....
2018. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ha valaki tényleg fizetne érte, részletesen elmesélném. :)
2018. márc. 1. 14:39
 28/36 anonim ***** válasza:
ez a baj ezzel a témával, hogy ha egy kicsi érdeklődést is mutat valaki, előjössz a saját érdekeiddel, ahelyett, hogy rájönnél, hogy ez egy sokkal fontosabb kérdés mint ahogyan jelenleg a legtöbb ember hiszi.. és most nem rólam van szó, hanem mondjuk azokról akik érdeklődnek, de nem láttak még ehhez hasonlót és nem tudnak mit kezdeni vele
2018. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

emberek vagyunk saját vágyakkal. sajnos a pénz föleg nálunk rohadt meghatározó. senkinek nincs joga kritizálni senkit ezek miatt.

külföldön pedig minden apró pletykáért sok pénzt adnak. még a hamisokra is. a lesi fotokért stb.

szóval csak fogja be a p-ját az aki ezért megvetné bárkit is. föleg ha -gondolom igaz és föleg ha több szemtanu is van rá.


engem azért érdekel a dolog,mert már szinte minden megtörtént velem. akkor már elöre tudjam h hogyis néznek ki a földönkivüliek. hogy ne lepödjek meg ha majd látok egyet és rögtön seggbe rugjam. mijen segget kelljen majd szétrugdosnom? írd már csak ezt nekem privibe lécccciiii!!! (ha kérhetek ijet.)

2018. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Leírom neked ide: nincs seggük! Nem viccelek.
2018. márc. 2. 01:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!