Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki nem hisz a földönkívüliek...

Aki nem hisz a földönkívüliek létezésében, az megtudja fogalmazni, hogy miért nem?

Figyelt kérdés
Elfogadom ha valaki nem hisz benne. Puszta kíváncsiság.
2018. márc. 18. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
A technika kora nem az első volt. Megelőzte sok sok év és addig nem volt sem lehetőségünk, sem elég eszünk, hogy kiderítsük mi történt régen. A nyomokat az idő felfalta és csak morzsákat hagyott. Egy kirakóst nem lehet kirakni ha nincs meg minden darabja de ha mégis kirakja valaki, akkor a képzelete tölti ki az űrt. A következtetések amik a jelenből származnak, a jelen logikáját követik pedig a világ változik és ez mindig így volt. Nem hiszek bennük de mivel igazán nem tudja senki a világon, hogy hogyan kezdődött a mi történetünk, így nem zárom ki a létüket.
2018. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Elsősorban az idióta hívők miatt, akiknek minden pont egy homályos felvételen ufo és akik szerint valaki, aki csillagközi utazásra alkalmas hajtót tud építeni az idejön, hogy szondát dugjon a seggébe.
2018. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Már nem trendi. A rendszerváltás idején volt az.
2018. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Értelmes ember hiszi azt, hogy lehetnek földönkívüliek, sőt, nagy valószinüséggel feltétlen vannak.

Értelmes ember tagadja, hogy földönkívüliek jártak nálunk.

Ha mégis jártak, egyetlen szalmaszálat sem tettek keresztbe.

Ha jártak, miért nem tanították meg az emberekkel az egyszerűbb írást?

Miért hagyták, hogy ékírással, vagy hieroglifák rajzolásával bajlódjanak őseink?

2018. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Én hiszek is nem is. Magyarul hiszem, hogy nem vagyunk egyedül, de azt nem, hogy árnyékkormányt az ufok irányítják, kis szürke lények marhákat rabolnak stb szokásos hülyeségek. Vannak dolgok, amiket félig elhiszek pl a piramis létrejöttével kapcsolatos tév vagy igaz hiteket kitudja mi, majd talán egyszer. De pl kinézetre tuti nem szürkék :D ez csak amolyan legenda.
2018. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
A világegyetem méreteibe belegondolva erősen valószínűvé válik, hogy máshol is kialakult élet (lehet, nem szén és víz alapú), csak az ilyen UFÓ-t láttam este a kert végében típusú embereket, már bocsánat, de erős fenntartással kezelem.
2018. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanazért, amiért Isten létezésében sem: az eddigi majdnem fél évszázadom alatt még semmi olyan ténnyel nem találkoztam, ami a létezésükre mutatna. Pedig többet tudok a világról, mint az emberek 90-95 %-a.

A két dolog közül bármelyiket hajlandó lennék elfogadni, ha bizonyítékot tudna valaki prezentálni.

2018. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a földönkívüli élet dolga nem hit kérdése.


Én abban hiszek, hogy elvileg sokkal valószínűbb, hogy rajtunk kívül is van élet az univerzumban, mint annak az esélye, hogy rajtunk kívül senki. Na eddig a hit.


De! Amíg nem látok egyet sem, meggyőző, hiteles módon, addig csak abban tudok hinni, hogy elvileg létezhetnek.

2018. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez igaz az értelmes ember tudja hogy valahol máshol is van élet elvégre a világ hatalmas jelen pillanatban a Marsra alig tudnak elutazni az űrhajósok ezért butaság lenne azt feltételezni hogy a föld az egyetlen ahol élet alakult ki lehet hogy nem ilyen formában de lehet hogy pont ilyen formában
2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem kardinális kérdés az életemben a lepontozás, de magyarázza már el valaki, hogy az én válaszom (8) hogy a 3,14csában lett 24% és a 9es 100, amikor majdnem ugyabazt mondtuk?
2018. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!