Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért pont az ijesztő szelleme...

Miért pont az ijesztő szellemektől, démonoktól félnek az emberek, ha (. )?

Figyelt kérdés

...a földönkívüli életre elvileg jóval több esély van?

Most gondoljunk a következő szituációra:

- éjjel van, 2 óra múlt

- te egyedül vagy otthon

- senkit sem vársz, hanem próbálsz aludni

- egy vihar tombolt néhány órája, így nincs sem áram, sem telefon

- egy idegen bolygóról jött űrhajó, amely éppen a Föld mellett haladt el, meghibásodott

- és a kertedbe zuhan

- az űrhajóból kiszáll két, a Figyelőhöz (The Rake) hasonlító űrlény

- akik nem azért néznek így ki, mert gonoszak, hanem a bolygójukon lezajlott evolúció így "alakította át" őket

- akik pont a te ajtódon kopogtatnak, hogy segítséget kérjenek

- hangsúlyozom: nincs áram, sem telefon. Egyedül vagy otthon.


Ez nem ijesztő?

Mert szerintem jóval nagy az esélye annak, hogy a földönkívüliek léteznek, eleve gondoljuk arra, hogy a galaxisunkban alsó hangon 200 MILLIÁRD csillag van!

És 1000 milliárd galaxis létezik a BELÁTHATÓ univerzumban...



2018. máj. 10. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sokkal inkább félek egy olyan eseménytől, mint legutóbb történt amikor egy naprendszeren kívüli méretes üstökös/meteor/kisbolygó váratlanul átsuhant a föld mellett és kilépett az űrbe és pontosan az arcomba csapódik éppen miközben feküdni készülök este.

Ennek amúgy is nagyobb a valószínűsége, mint egy második Roswell a kertemben.

2018. aug. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ferike2003 ***** válasza:
Hát az biztos hogy van földön kivüli élet de mivel még nem nagyon voltak tömegek által elfogadott adatok arra amit felvázoltál ezért a valoszinüségét is meglehet kérdöjelezni...De amint mondtam biztos hogy van földönkivüli élet és itt nem marsi papucsállatkákra gondolok....
2020. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!