Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormány miért titkolja el,...

A kormány miért titkolja el, hogy földönkívüliek látogatnak minket?

Figyelt kérdés
Annyira felidegesít, hogy ezt csinálják... Most miért titkolják el? Mindenki benne van? Hogyhogy a legtöbb beavatott ennyire tudja tartani a száját? Mi értelme van eltitkolni a földönkívüliek létét?
2018. máj. 18. 21:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Te is benne vagy?
2018. máj. 18. 22:17
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
"Hatos egy földönkívüli" - mondja a lódító. De nem, bár felmerült hogy dezertálok, mert mint ahogy mesélték a vendégek, arrafelé kisebb az ÁFA.
2018. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehet több fajta földönkívüli van. Én az erőszakosabbakat ismerem 😞
2018. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Azert csinálják, hogy idegesítsenek, semmi másért
2018. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem félnek, hogy ha bemutatnák a földönkívülieket más embereknek is, akkor a földönkívüliek már nem tartanák őket különlegesnek.

Kb mint amikor az újdonsült párok esetén az egyik fél nem akarja, hogy a másik rajta kívül másokkal is érintkezzen az ellenkező nem tagjai közül, mert mi van, ha elcsavarják a fejét..?

2018. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 4nthology válasza:
100%

több mint 10 éve történt velem egy elég fura dolog..

kertes házban lakom, akkorában volt egy hatalmas eperfa az udvaron, az ablakommal szemben.

egyik délután kimentem olyan 14 óra környékén, és valami búgásra lettem figyelmes.

felnéztem a fára és mintha valaki rázta volna.

nem csak a levelei hanem a vastag ágai is remegtek.

nem paráztam be, érdekelt hogy mi lehet az.

majd olyan 18 óra után pár perccel kinyitottam a szemem beütöttem a fejem a földön feküdtem a fától úgy 20 mérettel arrébb..

viszont arra ami azalatt a(z) 4 óra alatt történt, nem emlékszem.


na erre adjon valaki magyarázatot. :)


31/F

2018. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16 A földönkívüliek voltak!
2018. máj. 19. 22:07
 18/23 4nthology válasza:
93%
# 17 Sokan nem hisznek bennük. :) de ha a saját bőrén tapasztalja majd a laikus ember.. csak akkor jön rá hogy ezeknek a hülyéknek igazuk van.
2018. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Aha, és ez mikor is lesz? Csak mert évtizedek óta ígérgetitek, aztán még mindig nem jött ide egy földönkívüli sem.
2018. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudom, hogy titkolják- e, azon viszont az ilyen kérdések után, nem csodálkozom, hogy sokan csak röhögnek az egészen.
2018. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!