Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az emberiséget valamilyen...

Az emberiséget valamilyen fejletebb földönkívüli civilizáció teremthette?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat olvastam a témával(emberiség keletkezése)kapcsolatban, amelyben több nézőpontot is megnéztem:


Az egyik ilyen nézőpont szerint az Univerzumot, a Földet, és az emberiséget is Isten teremtette 7 nap alatt, Ádám és Éva volt az első pár a földön, stb.


A másik pedig egy tudományosabb nézőpont, miszerint volt egy "közös ősünk" az emberszabású majmokkal, és abból fejlődött ki a mai ismert ember.


A harmadik pedig az, amiről a kérdésem is szól: Az emberiséget egy földönkívüli civilizáció fejlesztette ki, génsebészet útján: Egy, vagy több emberszabású majmom DNS-ét megváltoztatták génsebészet útján (Petesejt, vagy hím ivarsejt), és így pároztatták a hagyományos emberszabásúakkal, így indult útjának az emberiség.



2018. júl. 2. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Tökéletesen írja! :)
2018. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy univerzumunkon kívüli tervező.
2018. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 MisterTT ***** válasza:

Nem tudom ,de egy jö scy-fi filmet lehetne erről csinàlni.

Màsrèszt elgondolkodtató. Hisz mi emberek pedig robotokat tervezünk.

Bàr az is lehet nem a klasszikus módon lehet erre gondolni hogy jött az ufó ès gènsebèszkedtek egy köt.

Lehet csak talàlt egy majom egy földre hullott tàrgyat ,megèrintete ès màris valami vàltozott kèmiàban.

Ès generàciók alatt kialakult az emberszabàsú. Csak ez így meredek.

2018. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel az Annunaki az a civilizáció amire gondolsz, de ott vannak még a Nordic-ok is
2018. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Akkor Istent ki teremtette nagyokosok? :)
2018. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt elmével nem lehet felfogni, utolsó.
2018. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a mindennek a kezdete, annak alkotója akkor szerintem ez az egész nem is létezik, csak egy illuzió, egy álom vagy ilyesmi.
2018. aug. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

7-es, sokszor hallottam már ezt a marhaságot hogy ma nem tudnák felépíteni a piramisokat, de magyarázd már el honnan veszed ezt?

1000 m magas felhőkarcolókat tudnak ma építeni amik nagyságrendekkel bonyolultabbak mint akármelyik piramis, ennek ellenére miből gondolod hogy pár kő gúlába pakolása ma nem lehetséges?:)

Tény hogy 4000 éve ez hatalmas mérnöki bravur volt, de hülyeségeket ne írjunk már azért..

2018. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jupiter születése vagy alien covenant?

talán még más is erről szól de mást nem ismerek. Melyik ihlette a kérdést?

nem hiszek ebben, s minél többet olvasok ezekből (+utána) annál ateistábbnak érzem magam a vallások terén.


Részemről a teremtéstörténet (de nem az Ádám és Éva része) közelebb áll az evolúciós elmélethez mint amennyire kisarkítják.

2020. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!