Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon a Nazca Vonalakat...

Vajon a Nazca Vonalakat tényleg földönkívüliek készítették? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. jún. 17. 20:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én hiszek abba, hogy vannak más bolygók, ahol van élet.Egészen biztos vagyok benne:)Bár azokban a földönkívüli történetekben nem nagyon amelyek arról szólnak,hogy elrabolnak embereket, stb. De ezeket látva nagyon elgondolkodtam a létezésükben és abba, hogy régebben itt lehetek a Földön..
2010. jún. 17. 21:01
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Már bebizonyították, hogy nem kell hozzá földönkívüli segítség. Még fejlett technika sem. Egy pasas a Nazca pókot megcsinálta egyszerű kötelekkel és botokkal. GPS és légi segítség nélkül.


Konklúzió: NEM földönkívüliek csinálták!

2010. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Aham, minden esetre fantasztikusak..:)
2010. jún. 17. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki nem vak láthatja hogy a Nazca vonalak indián motívumokat tartalmaznak olyanokat amik az indián népművészeti tárgyakon vannak régóta.Minek rajzoltak volna idegenek népművészeti motívumokat? Az indiánok a mértanban kiválóak voltak köztudott.Az indiánok a nap fiainak vallották magukat és az istenük tiszteletére rakták ezeket ki a fennsíkon. Mivelhogy csak a nap látta ezeket csak.
2010. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok az indán kultúrákkal, ebből lesz a diploma munkám...Csupán csak azon akadtam fenn, hogy milyen hihetetlenek ezek az alkotások és nem tudom elképzelni vajon hogyan készítették el őket,mellesleg a nazca kultúra nem volt olyan fejlett a matematikában, azok a maják:P
2010. jún. 17. 21:27
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
A Nazca nem matematika hanem mértan szerkesztés.
2010. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de a mértani szerkesztéshez a matek elengedhetetlen:p akárhogy is csodásak, nagyon tisztelem őket:)
2010. jún. 17. 21:38
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy olyan kérdés, amire biztosan sose fogjuk megtudni a választ. Mint pl.: a stonehenges
2010. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
oké meg tudja csinálni. de hogy ellenőrzi? minek csinálna ilyet?
2010. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Istenek tiszteletére csináltak ilyet. Nekem apum mesélte h még egy ilyen kisseb nazca vonal is van, ahol egy űrhajóst ábrázolnak, vagyis úgynéz ki nagyjából mint egy mai NASA űrhajós. 2 magyarázat van rá. Vagy valakinek látomása volt a jövőröl, és látta a mai kort, és lerajzolta. Vagy valaki odarepült hozzájuk így felöltözve, és lerajzolták. Szerintetek?:P
2010. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!