Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon a Nazca Vonalakat...

Vajon a Nazca Vonalakat tényleg földönkívüliek készítették? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. jún. 17. 20:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
ma már szinte minden lehetséges, azt hallottátok, hogy állítólag megvalósították az időutazást?? most még csak elemi részecskéket tudnak küldeni a múltba, meghatározatlan időbe és helyre, de hamarosan irányítani is tudjuk
2010. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
ajánlok a figyelmetekbe egy weboldalt: [link]
2010. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja ezeket a vonalakat én csináltam:D
2010. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én hiszek abban, hogy léteznek földönkívüliek, mert ha nem lennének, akkor pl a Húsvét-szigetekre ( vagy nem tudom, hogy melyik szigeten vannak azok) hogy kerültek oda azok a hatalmas kőből faragott fejek? és állítólag megvizsgálták a köveket, és a közelben nincsen olyan kőzet, amiből azok a fejen vannak. Ezeket a rajzokat biztos, hogy nem ember csinálta...
2010. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 idfdfgdfh válasza:
Ezeket biztos nem ufo-k csinálták.Ahogy az egyik válaszoló is mondta ehhez nem kell semmi csúcstechnika.Az emberek egyszerűen egy fadeszkát erősítettek a talpukra amivel letaposták a növényzetet.A gabonaköröket is így csinálták.
2010. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Srácok, az én személyes véleményem, hogy a Nazca vonalak elárulják azt, hogy valamikor az ősidőkben rendszeres látogatóink voltak. Különben miért csináltak volna az emberek olyan ábrákat, amelyeket csak az égből lehet felismerni, egy olyan helyről, ahova nem tudtak mennI?
2011. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!