Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hiszitek a földön kívüli...

Ti hiszitek a földön kívüli életben?

Figyelt kérdés
Hisztek abban, hogy van élet a földön kívül, és hogy lehet életet kialakítani egy másik bolygón?

2018. júl. 21. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

10. Válaszoló biztos a lélek szintu származásra utalt.


Egyébként szén alapú életformák vagyunk. A tudósok abban biztosak voltak, csak is szén alapú életformák vannak a bolygón.

Majd nem rég egyik barlangban találtak szilícium alapú életformát.

Ezen elindulva, élet bárhol kialakulhat. Vannak bizonyítékok, melyek bizonyítják, képesek az űr viszontagságaiban is megélni azon kis valamikor, amik itt is, legyen ez bármi.

Értelmes élet viszont már más. Alapból abból indulnak ki, mi a Föld bolygó jelenlegi állapota és stb.

Ez már eleve leszűkíti a lehetőségeket.

Mintha egy matematikai képlet eredménye csak 3 lehetne vagy 8 vagy 15.

Más számokat kizárva.

Ez eléggé eltereli és leszűkíti a lehetőségeket.


Bárhol kialakulhat élet, ahol megvan hozzá a szükséges feltétel, de tudjuk itt a földön is, ezek a feltételek változhatnak. Mégis hozzá alkalmazkodnak a fajok.

Akkor máshol ez lehetetlen? Nem hiszem.

Más kérdés az egy időben való kialakulása és fejlődés.

Csakhogy, egy fejlett civilizáció is az űrbe megy, ahogy mi is tenni fogjuk, vagyis ez a terv.

Akkor más civilizációk ezt nem tennék?

De igen!

Ha azt vesszük, akkor létezhet egyszerre fejlett és kevésbé fejlett civilizáció. Lássuk csak elő példa, a bolygónk.

Ezen kívül, szinten vannak tudalekos és kevésbé tudalekos emberek, egyszerre vannak jelen.

Akkor miért is zárja ki mindenki a földönkívüliek meglétét?

A kérdés arra irányul akkor, itt jártak e?

Nos, leleteket kell nézni és ősi szövegeket és más nyomokat elemezni.

Vannak melyek minden kétséget kizáróan elismerik ezt.

Következő kérdés, elfogadjuk e ezen bizonyítékokat?

Itt mindenki egyénileg dönt, elfogadja e, vagy sem.

Az a kérdés, hajlandóak vagyunk e elfogadni valami másik létezőt rajtunk kívül, aki tudatos, s nem fel van magasztalva egyfajta isteni szintre?

Mindenki maga döntse el.

Valaki képes rá, valaki nem.


Szerintem semmi nagy dolog nincs abban, ha van máshol élet.

Van, és, ettől jobb lesz, ettől fog bármi változni?

Nem, mivel az ember saját magára és környezetére sem figyel oda, saját fajtasara sem. Akkor egy fejlett civilizáció mit is akarna itt?

Előbb onmagunkban önmagunk iránt győzzük le az utálatot, aztán mások iránt. Majd ha megbekeltunk, jöhet az ismeretlen, mely új információként jobban be tud épülni, nem mint utálat, hanem mint szeretet.


De ami ezen az oldalon megy... Csak mert internet... Már nem azért, de ha így akarnak az emberek élni, inkább kihalnak, előbb vagy utóbb, mivel kinyirjak saját magukat.

Így ismét ha van is Foldon kívül élet, a válasz, és ha igen? Nem oszt, nem szoroz...

2018. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak a mi galaxisukban többszázmilliárd csillag van, az univerzumban pedig többszáz milliárd galaxis, valószínűnek tartom, hogy nem csak a Földön van élet.
2018. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Az lenne a furcsa, ha egyedül lennénk. A kérdés inkább az mennyire gyakori. Lehet, hogy sohasem fogunk választ kapni a kérdésre.
2018. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. Nyilvánvalóan nem vagyunk egyedül az univerzumban.

2. Nyilvánvalóan vannak nálunk sokkal fejlettebbek és fejletlenebbek is.

3. Bakteriális élet talán még a saját naprendszerünk más bolygóin vagy holdjain is van. Remélem hamarosan felfedezzük és remélem nem pusztítjuk ki.

4. Nyilvánvaló, hogy a földi életet ha nehezen is, de ki lehet terjeszteni más égitestekre is, előbb persze mesterséges körülmények között. A Mars egy esélyes jelölt erre.

5. Ha Isten vagy istenek léteznek, akkor azok nagy valószínűséggel földön kívüli értelmes lények. Legalább 1% esélyt adok annak, hogy a vallások gyökerei mögött hajdani látogatások állnak, de persze ez azt is jelenti, hogy 99%-os esélyt adok arra, hogy még sohasem találkoztunk velük.

2018. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Igen.


Több fajta is van. Per pillanat 4-et tudok vagy 5-öt.


A hatoscsatorna meghozta gyümölcsét :DD

Viccen kívül.


Nézzél nefilimeket, annunakikat.


Itt vannak a fajták: szürkék, északiak, annunakik , reptiliánok/gyíkemberek (tiszta hülyeség szerintem mint a csupakabra, de a többinek több mint valószínű, hogy van igazság alapja) és van még egy, de annak nem tudom a nevét.


Egy szóval biztos, hogy vannak és valószínűleg a több ezer éve a földön is tevékenykedhedtek(bocsi a helyesírásért) főleg az annunakik sumér földön.

2018. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ja és még a fajokhoz annyit tennék hozzá (én vagyok az előző kérdező), hogy itt van egy videó róluk : [link] (egy másik topicnál találtam) meg egy vikipédia link is: [link] (és ezt is)
2018. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__940..


Itt egy link a 9/10-es választ olvasd el

2018. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én azt állítom, hogy a többi millió galaxis, csillag és bolygó között nem lehetünk egyedül ebben a hatalmas Univerzumban. Lehet nem léteznek kis zöld lények, de létezhetnek egysejtűek, baktériumok, és egyéb hasonló egyszerű élőlények, melyek a Földön kívül más bolygókon élhetnek. Ha valaki azt mondja, hogy nincs földönkívüli élet, az az ember idióta, és nem tudja felfogni annak a súlyát, hogy mekkora is a Világegyetem.
2018. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezek szerintem biztosra vehetők. Mindkét kérdés alapos tudományos kutatást érdemel, mert sorsunk, jövőnk múlhat rajta.
2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Antal456 válasza:
Természetesen!Nem kell olyan messzire mennünk mint például a Naprendszeren kívül mert elég ha a mi naprendszerünket vizsgáljuk.A NASA és a tudósok nem zárják ki az élet lehetetlenségét a Jupiter egyik holdján az Európén vagy a Ganymedesen vagy a Calistón!De Szaturnusz holdak vizsgálata is jó indok:pl.:Encleadus,Titan.De bolygókról sem feletkezzünk el:a Marson valamikor lehetett élet és talán még jelen lehet a felszín alatt mert elképzelhető ,hogy a víz a felszín alatt van!Továbbá amikor a Vénusz kialakult kezdetlegesen víz lehetett a bolygón ami mára már a nagy hőtől elpárolgott!De akár még a Merkúron is elképzelhető az élet a víz jelenlétével!De törpebolygók közül:pl.:Plútó aminek állítólag a vízjég alatt tengeri élővilág alakulhatott ki vagy a Ceresen ahol szintén víz van jelen!Nos sokan nem tekintenek ezekre az élet bizonyítékaira de szerintem ez nyomatékos indok!Másik kérdésedre válaszolván:A Mars amire az emberek kattognak de a Mars mellet szerintem nagy lehetőség a Merkúr!Hiszen ötvözött technológiával adott a lehetőség!Mellesleg(persze ez csak az én véleményem)a naprendszeren kívüli bolygók benépesítésére szerintem nem lehet támaszkodni!Hiszen rövid az ember élete így nem biztos ,hogy akkora technológiánk lesz amivel ezt véghez tudjuk vinni!Persze azért azt nem mondom ,hogy a Naprendszeren belüli bolygókon nem lehet modern technológiázgatni az emeberiségnek!!!!(Bocsi a hosszú irományért és köszi ha végig olvastad!!!!:)))!)
2018. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!