Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi repülhetett az égen?

Mi repülhetett az égen?

Figyelt kérdés

Egy fehér, fényes, szivar alakú tárgyat láttam az égen délután, kb olyan gyorsan, ment mint egy repülő, de alacsonyabban egy kicsit, de biztos, hogy nem az volt, mert nem húzta maga után a csíkot, meg megismerek egy repülőgépet az égen, azért.

Itt a környékbeli városban is láttak már hasonlót az utóbbi években, mert nézegettem neten, és még képeket is láttam róla, és szerintem én egy ugyanolyan tárgyat láttam, amit a környéken is észleltek.

Helikopter sem lehetett, teljesen halk volt, siklórepülő és léggömb megint kizárt.

Nem állok szerek hatása alatt! A kérdés nem trollkodás, vagy vicc.

Szerintetek mi lehetett?

Csak komoly válaszokat várok!


2018. aug. 13. 19:12
 1/6 leértékelt ***** válasza:
0%
Ufaú!
2018. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem lehet viccelni mert írtam volna hogy csak Chuck Norris pöccintette el a szivarját.


Viccen kívül ez egy azonosítatlan repülő objektum volt. Vagyis UFO.

2018. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
eggy....repülő tampon volt....tuti
2018. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hu, de vicces volt mindenki. Nem azt állítottam, hogy földönkívüli úrhajó volt, csak nem találtam jobb kategóriát a kèrdèsnek.
2018. aug. 13. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudtad beazonosítani, UFO volt es ezt nem gúnyból írom: azonosítatlan repülő tárgy. Azt viszont ennyiből, nem lehet megmondani, hogy mi volt. Ahhoz azért egy fotó, vagy videó kellene.
2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Léghajó.
2018. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!