Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más bolygókon valóban jobbak...

Más bolygókon valóban jobbak az életkörülmények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok weboldalon olvastam és legutóbb az ufómagazinban - ami szöget ütött a fejembe - hogy idegenek mondják azoknak a nőknek, akik hibrideket hordtak ki nekik, hogy azért nem adják vissza nekik a babát, hogy itt éljen a Földön, mert ezt a világot ami itt van nem bírná már egy rendes ember.


Azt magyarázták többször ilyen asszonyoknak, hogy a gyereket akiket megszűltek nevelték idegen planétán, de ide nem hozzák vissza élni, mert nem bírnák azt ami itt van. Olyanra utaltak sok más kontextusba földönkívüliek, hogy azokat a körülményeket, amik itt vannak nem bírnák normális lények


1. fizikálisan, azokat az élelmiszereket. Műanyagokkal, mesterséges adalélkanyagokkal butító szójával dúsított, telehormonizált életlmiszereket amik itt vannak már nem bírnák az ottani lények. Minap moziban láttam, hogy több ember 3 öklömnyi popcornt zabál film közben. Ha én így étkeznék magam sem sokáig bírnám ez igaz


2. Lelkileg sem bírnák az idegenek. Nem tudom, hogy ők túl érzékenyek vagy mi vagyunk gonoszak, de azokat a cikizéseket, amik pl gyerekeknél mennek a sok megaláztatás iskolában, verés otthon, iskolába. Később az egzisztenciaharc egyetemen meg a munkahelyen. Rengeteg munkahelyi szivatás, Mindíg top tablet kell meg fél évente új mobil mert kinéznek, nem biztos, hogy ezt az iramot idegileg kibírná egy idegen. Mi mégis bírjuk, erősebbek vagyunk náluk?



2018. aug. 15. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak nekik, szerintem neked is jobb lenne más bolygón...
2018. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

IGEN!

Én épp tegnap nyitottam egy féreglyukat a kertből, ha gondolod, te is átmehetsz rajta. Ide küldj 2 BTC-t és aztán egyeztetünk:

182VRdvXfbVDjAFS1Ddo3MW6cb2eKnyMxu

2018. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 leértékelt ***** válasza:
62%
Ja... Például a Marson sokkal hamarabb le lehet barnulni és nem kell télikabát... talán.
2018. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Fekete lyuk megfelel?
2018. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
más bolygókon jobb az élet, külföldön sinxs kolbászból a kerités, de van ahol gyémánt esső hullik
2018. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát persze. A Vénuszon pl 500 fok van. Nyilván kellemesebb, mint a földi 18-as átlag. Kár, hogy minden elég rajta.
2018. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Egy rendes ember valóban nehezen viseli ezt a világot. Ha egy más bolygón sokkal kevesebb a s***fejek létszáma akkor biztosan sokkal élhetőbb is. Az nem baj ha nincs légkör vagy van de mérgező. Majd költözünk kupolavárosokba. A bejárathoz kitesszük a táblát: s***fejeknek tilos a belépés!
2018. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, küldök képet a féreglyukról, de előbb te küldd a bitcoint!
2018. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a Vénuszon laktam egy ideig,ott se jobb..volt ott egy kis 2 szobás kecóm,de többször is betörtek a falusi olaszok,lenyúlták a tv-t,házimozi rendszert,ellopták a macskám..így visszaköltöztem a Földre,ott annyiból volt jobb hogy nem kellett fizetni a fűtésért.
2018. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Hat, ha weboldalakon ezt írták, meg az "ufómagazinban" is, akkor biza', úgy is van.
2018. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!