Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már èlőben kis...

Ti láttatok már èlőben kis szürke ufonautát?

Figyelt kérdés
Nem a legyekre meg ilyenekre gondolok,ja a trollkodás sem èrdekel ès a nyelvtanárnők is kìmèljenek.

#ufonauta #idegen faj.
2018. aug. 18. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem, de az zöld volt :D
2018. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

Minden nap nálam teáznak, persze hogy látom őket. De azt mondják a ginzenges tea finomabb nekik, mint a fekete, így a ginzenget hazaviszik a bolygójukra és ott fogják termeszteni.


(UI: egy ilyen kérdésre nem lehet nem troll választ adni)

2018. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 leértékelt ***** válasza:
65%
Mióta színes tévénk van, azóta zöldek.
2018. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
2012 telén decemberben láttam leereszkedni egy fényes valamit az erdőbe éjfél körül odamentem megnézni de nagy fényáradatból anyit láttam hogy kétlábon járó gyíkszerű lények (ha jól láttam különböztek az egyedek, volt aminek tüskék voltak a nyakán meg volt aminek taraja volt) és akkor belémlőttek valamit épp, hogy el tudtam magam vonszolni a legközelebbi bozótba és ott lemerevedtem nem bírtam már mozdulni csak lélegezni ekkor lépteket hallottam és mellettem mentek el engem kerestek szerintem de nem találtak egy idő múlva annyit láttam hogy a hajó emelkedik és elmennek de már félig le volt csukódva a szemem másnap délután valamikor talán 3 óra körül arra ébredtem hogy ég ahova belém lőtték az "altatót?" ez még 2 hétig így volt az orvos azt mondta gyulladás lehet valami megcsípett de én tudom mit láttam gonosz reptoidok voltak ők.
2018. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
az égést nem szó szerint kell érteni nem gyulladt ki vagy ilyesmi hanem égető érzés volt
2018. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi a törtènetet ,ìrhatnátok mèg ilyeneket.
2018. aug. 18. 20:57
 7/25 leértékelt ***** válasza:
0%
Nem tudom miért, de...most valahogy átverve érzem magam! #6 Minek nem fizetsz, hogy szórakoztassunk? Amikor vidámparkban mész fizetsz a jegyért, és ez itt is érvényes. Ha fizetsz megkapod a kívánt szolgáltatást. Öööh... Úgy látom a #4-es neki is vetkőzött. Ajjaj...
2018. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 leértékelt ***** válasza:
...hamarosan kis szürkéid lesznek.
2018. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 leértékelt ***** válasza:
Figyeljetek srácok! Ne hagyjátok magatokat megtéveszteni! Ez egy beuratós kérdés. Az egész egy fordított pszichológia. Letrollkódjátok a kérdést, de eközben magatokból csináltok bolondot. #2 Lelki szemeimmel láttam, ahogy rajtad nevetett. Amondó vagyok, hogy vágj vissza neki. Nem akarok senkit se másra hergelni vagy ilyesmi...ja.
2018. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

# 2. válaszoló


Nálad melyik faj szokott teázni? Cukorral vagy cukor nélkül szeretik?

2018. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!