Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki már sokszor...

Van itt olyan aki már sokszor látot ufot?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Háromszor láttam, nem nagy ügy.
2018. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wadmalac ***** válasza:

Két alkalom.

Semmi reális földi technikai magyarázatom nincs egyikre sem, minden saját magyarázati kísérletemet valamilyen aspektus cáfolja, leszámítva azt a variációt, hogy hallucináltam, arra viszont szerintem elég jó cáfolat, hogy a látvány közben is próbáltam elemezni és éppen a viselkedését figyelve tudtam a sorra felvetett földi technikai és természetes magyarázatokat elvetni.


Semmiképpen sem mondanám, hogy földönkívüli űreszközt láttam volna, számomra ez is az irreális válaszok közt szerepel, de biztos, hogy nem repülőt, műholdat, helikoptert, hőlégballont, rakétát, ismert természetes fényjelenséget.

Még a gömbvillámot is cáfolná a túl hosszú megfigyelési idő.


Nincs rá magyarázatom, nagyon szeretném tudni, mi volt, de attól még nem fogok rá magyarázatot kitalálni, hogy átverjem magam.

2018. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!