Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megmondaná valaki, hogy...

Csicsky kérdése:

Megmondaná valaki, hogy honnan van az alábbi képen látható földönkívüli figurája?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom az alábbi képet küldte nekem:

[link]

majd hozzátette, hogy ezt egy ismerőse küldte neki azzal, hogy ez egy élőlény, aki nála van. A kérdésemre, hogy akkor miért nem egy videót küldött, amin látható, hogy valóban él és mozog, azt a választ kaptam, hogy az ismerőse megpróbált videót küldeni, de a próbálkozása sikertelen volt, mert az internetkapcsolat blokkolódott.

Én úgy gondolom, hogy az illető valahonnan beszerezte ezt a kis figurát és beállította az ablakba majd lefényképezte, vagy a Photoshop segítségével tette bele a képbe az alakot. Ha így van, akkor ez valahol megtalálható az interneten is. Találkozott már valaki vele? Ha igen, küldenétek rá linket?


Köszönöm!



2018. okt. 14. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem láttad még a filmet. [link]

A legegyszerűbben úgy juthatsz hozzá, hogy rendelsz egyet pl ebay-ről.

2018. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kép egyértelműen Photoshop-munka, sehogy nem stimmelnek a árnyékok (a nyilvánvalóan nem létező lény tényén felül). Az ablakról visszacsillan vaku, tehát a nagyobb fény forrása a szobán belülről érkezik, de az alak árnyéka alapján valamilyen magas külső pontról érkezik, amit a vaku ki kellene hogy oltson.


De még ilyen szinte sem kellene kielemezni a képet. Ha elmúltál 5 éves, nyilván felfogod hogy a képen lévő dolog a valóságban nem létezik.

2018. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen photoshop...
2018. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!


A válaszok alapján már megtaláltam a kérdéses képeket/videókat és elküldtem neki.

2018. okt. 14. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak, húzzon bőrt a fogára a libanyakáról!
2018. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a predator jutott róla eszembe.
2018. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!