Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » És még én vagyok troll?

És még én vagyok troll?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 19. 23:57
 1/6 anonim válasza:
86%
En nem tudom, ki olvas life.hu-t de sajnalom, aki ennyire leadja az informacio forrasainak szinvonalat, es sajnalom hogy mukodik egy ilyen hiroldal, mert sajnos van ra igeny...
2018. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

"Egy sasszemű csillagász vette észre, hogy egy lyuk van a Nap felszínén. "


Minden nap lesi sas szemével a Napot.


"A teoretikusok azt állítják, többszöröse lehet a Föld méretének az a lyuk, amely a Nap felszínén tátong. "


Az UFÓ-k lefúrtak ércet bányászni.

2018. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

"A teoretikus szerint ha a földlakók tudnák, hogy mi történik, bizonyára szívrohamot kapnának"


Saját magukról miért többes szám 3.személyben ír ? :O

Ő nem föld lakó?


Te kapol most szívrohamot?

2018. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!


Ha megengeditek felhívnám a figyelmeteket a teoretikus szó jelentésére...

:)

2018. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mutatom egy példával mi is ez a hír...:


Egy éles szemű térképész vette észre, hogy egy lyuk van Tihanyban a Balaton fenekén. Az összeesküvés-elméletek rajongói pedig máris bezsongtak, úgy gondolják, ezt a Jura korban ott járt földönkívüliek okozhatták.


A teoretikusok azt állítják, hogy a lyukon át lehet jutni a föld túloldalára.


Úgy vélik, a lyukat egyértelműen földönkívüliek fúrták hogy vizsgálják a bolygónkat. A felvételen elméletileg az is látszik, hogy a Napfény átszüremlik a túloldalt található Csendes-óceáni térségből. A teoretikusok szerint ha a földlakók tudnák, hogy ezt valóban földönkívüliek készítették, bizonyára szívrohamot kapnának.

[link]

2018. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Ezt már 1994-ben megjósolták. Itt megtekinthető:


Black Hole Sun [link]

2018. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!