Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyi troll kell ahoz hogy...

Mennyi troll kell ahoz hogy emberi viselkedés, gondolkodás megváltozzon? Hát elég 1! Minek tesztek fel kérdéseket, ha a választ vagy a kritikát nem vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés

#tudatállapot #életfelismerés
2017. máj. 8. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Minek tesztek fel kérdéseket ha utána rögtön meg is válaszoljátok?
2017. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

A kérdés feltevőjét több dolog is motiválhatja, így léteznek provokatív (troll) kérdések, kamu kérdések, a kíváncsiság kielégítését célzó kérdések valamint kétségbeesett, segítségkérő kérdések is.


Ez utóbbi esetben a kérdező - szerintem legalábbis - nem azért teszi fel a kérdését, hogy abból egy jó kis nyilvános vita kerekedjen, csak szimplán tanácstalan (esetleg kétségbeesett) és gyors segítségre vágyik.

2017. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak engem húz le agyilag a sok troll,kik befikázzák hozzászólásod nem demellé még lepontoznak,mert igazat szólsz?Még nincs megálaszolva a kérdés.Magyarázatot várok a miértre,a kritika vagy válasz értelmében.
2017. máj. 8. 13:45
 4/20 anonim ***** válasza:

Tudod, ahogy a mondás tartja, egy bolond százat csinál.

Ebből kiindulva ne lepődj meg semmin sem.

A pontozást sem értem. Vannak hasznos, kevésbé hasznos és haszontalan válaszok. Mindegyiket tudni kell venni, ha már valaki kérdést ír ki. Az, hogy valaki támad valakit már egy adott válaszban, azt is tudni kell kezelni, ez is benne van a pakliban, holott a szabályok tiltják, de mindenki fittyet hány rájuk.

Ezért, te most ezt a kérdést minek tetted fel? Ezt bárki feltehetné csak úgy, hasra ütésre, mert nem tetszik neki valami a meló helyén.

Rövid válasz, az emberek ilyenek! :)

2017. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Sok összefüggéstelen mondat nem tesz értelmessé egy kérdést.

Elsőnek: mit is akarsz kérdezni most tőlünk?

Másodszor: kikre célzol a "VAGYTOK" alatt?

1. Nem húzz fel agyilag, mert leszarom.

2. Nem tudom most melyik csoportra célzol, mert a trolloknak is van különféle alfaja.

2017. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Tipikus "ebből a kérdésből nem lehet tudni hogy mit akar a kérdéző"...
2017. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5/5 pont az ijen válaszok sóznak oda az agyamnak,kik a kérdést nem tudják értelmezni.ide értem pl ha vért iszol akkor vérmérgezést kapok?Kérdésem általánosságra vonatkozott s nem konkrét személyre.Szinte az oldal megnyitása óta tag vagyok s évek alatt azt tapasztaltam hogy egyre értelmetlenebb kérdések s válaszok érkeznek.Kinek nincs értelmes kérdése,válasza,kritikája,annak az egyénnek nem itt a helye.
2017. máj. 8. 14:28
 8/20 A kérdező kommentje:
Tipikus "ebből a kérdésből nem lehet tudni hogy mit akar a kérdéző". Na pont ez az,Mindösszesen 2 ember volt ki értelmezni tudta a kérdést.Miről is beszélünk?Ki szinonímába beszél annak értelmezése kínai az átlag szemében.
2017. máj. 8. 14:38
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

#7

Értem akkor én vagyok a troll? Az én hibám, hogy nem tudsz megfogalmazni egy kérdést. 😏

A kérdésnek köze sincs az általánossághoz, viszont a "VAGYTOK" valamelyik célközönségre vonatkozik, de mégsem adtál hozzá semmilyen támpontot, hogy meghatározzuk. De azért most nyugodj meg ne légy ideges igyál egy kávét. Nem akarok rosszat neked én a barátod vagyok csak most nem ismersz fel, mert anonimen viselkedek. 😋

2017. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Se füle se farka"kérdés"...az meg h mióta vagy ezen az oldalon lényegtelen és a kutyát se érdekli...máskor ne vegyél be fogalmazásgátlót...
2017. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!