Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Amerika miért titkolja a...

Amerika miért titkolja a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 19:20
1 2 3
 11/27 -remete- ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=qQZKlJGcGx4


Ahogy az előttem írók is mondják. Köz pánik alakulna ki hiszen a jelenlegi hatalom egyik pillére a vallás.

2018. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

"A kövön ül Troll egyedül,

Vén csontot csócsál étkeül;

Sok év alatt lett csupasz e falat,

Nehéz volt húst szerezni.

Lesni! Messzi!

Barlangján így bújt szál egyedül,

Bajos volt húst szerezni.


Akkor Toma jött, s a föld döngött;

Szólt Trollhoz: "Hé, ez mi az ördög?

Tim bácsikám sípcsontja tán?

Mért nincs a föld alatt lent?

Az rend! Az szent!

Tim ezen meg a párján ődöngött,

Helye ott van a föld alatt lent!"


"Loptam", Troll szól, "a föld alól.

Csont a likban mért lakna jól?"

2018. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Itt megtalálod a választ a kérdésedre:


[link]

2018. nov. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 De La Cruse ***** válasza:
73%
Nem titkolnak semmit de nem is tudnak vele mit kezdeni.
2018. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 fogd ***** válasza:
75%
Létezésük egyáltalán, a találgatáson, a gyerekes fantáziáláson, meg a rajta jól kereső médiamunkásokon (film,könyv,újság) alapul! Nincs OBJEKTÍV BIZONYÍTÉKA egyetlen országnak sem, Amerikát is beleértve a földönkívüliek létezésére!!!
2018. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nálatok van egy földönkívüli elrejtve a spájzban. Arra vártok, hogy a társadalom elfogadóbb legyen irányukban. Ja, hogy spájzotok sincs? Még azt is letagadjátok!
2018. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 ivanhu válasza:
Te miért titkolod hogy létezik fénynél gyorsabb utazás?
2018. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Jézus második eljövetelét is titkolja. Jézus itt volt, ahogy megigérte. 2012.12.12.

Még nem tudom, miért nem a Vatikánba, ment a Pápához. Miért ment az USA-ba.


Jézus bátor, a kufárokkat kihajította a templomból.

2018. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet és jó lenne tudni miért.

Végül is már úgy mászkálnak itt mintha otthon lennének de senki se lát se nem hall és ami a legjobban meglepő hogy nem vesz tudomást róla. De végül is a mi röpke életünkbe tojni rá, ezt is megértem én.

2018. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Amerika? Miért jutott eszedbe a kérdés e-képen? Csak nem a Hollywood filmek miatt?

Hiszen, ha léteznek földönkívüliek, azok nemigen fognak egy országot sem előnyben részesíteni, egyszerűen leszállnak a földre. De az is lehet, le sem szállnak csak megközelítik első alkalommal. A harmadik lehetőség, hogy titokban érkeznek és úgy vizsgálódnak. De bárhogy is jönnek ide, kíváncsiak lesznek az egész bolygóra, nem csak egy országra.

Tehát, a kérdés úgy lenne helyes, hogy az országokat vezető kormányok, miért titkolják / titkolnák az idegenek érkezését?


Arról nem is szólva, régi nagy kérdés, ha képes egy földönkívüli civilizáció az űrutazásra, netán a térugrásra, féreglyukak használatára, stb. akkor nem igázna le bennünket?


Még egy megjegyzés, Amerika nem egy ország, az szuperkontinens, mely kettő kontinens részből áll! Amire te gondolsz azaz Amerikai Egyesült Államok, United States of America (USA).

2018. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!