Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már talált meggyőző információkat idegen fajok létezéséről?

Figyelt kérdés
Ha igen, linkelnél, vagy alátámasztanád a dolgot valamilyen formában?
2019. ápr. 21. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én láttam az aliens című filmet, az elég meggyőzőnek tűnt!
2019. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Egyszer kutyasétáltatás közben (többen voltunk) láttunk az égen egy tányér szerűséget lebegni, gondoltam lefényképezem, de amikor előakartam venni a telefonomat nagyon gyorsan elrepült. Persze mondhatjátok, hogy lehet csak egy drón volt, de nem. Az nem repül ilyen gyorsan mint ez. Nagyon érdekes volt mindenesetre.
2019. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Kit érdekel? A kérdező meggyőző információkat kért nem azt hogy te mit képzelegtél kutyasétáltatás közben.
2019. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Haverom nagynénje egy ufó
2019. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
"Haverom nagynénje egy ufó" - :D
2019. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
technológiák vannak amik amik lezuhant földön kívüli járművekből származnak ami így mindenkinek már mindennapi. Kezdve a tranzisztortól a processzorokig nameg éjjellátás kevlár titán üvegszálas fénycsövek meg érintőképernyő stb stb stb.
2019. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jsbsnaj válasza:
Van egy dokumentumfilm a gizai piramisokrol és az ilyenekről. Konkrétan nem mondják benne, hogy az Ufók voltak de végig rázni fog a hideg (főleg a közepétől). Mi suliba néztük de mindenki azt mondta, hogy az ufók.
2019. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, találtam. A múltkor, az állatkertben rájöttem, hogy van pl. a rozsomák. Na, az számomra idegen faj. Sose lettünk még bemutatva.
2019. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!