Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így tényleg nem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így tényleg nem számít erőszaknak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akinek tetszettem, ő is nekem, csak egy bökkenő volt, barátnője van. Ennek ellenére adta a szépet, bókolt, viccelődött, én meg belementem a játékba, pedig tudtam, hogy nem szabad. Odáig jutottunk, hogy a lakásán voltunk, csókolóztunk, és szexelni készültünk, de én leállítottam, mert eszembe jutott a barátnője, és lelkiismeret furdalásom támadt. Elment a kedvem a szextől. Ő nem akarta abbahagyni, pedig ellenkeztem. Azt mondta a végén, hogy ő nem erőszakolt meg, mert az elején én is akartam, és azt nem várhatom el tőle, hogy a közepén, mikor már fel van húzva, leálljon. És egyébként is engem hibáztatna mindenki, mert én mentem bele, pedig van barátnője, és a barátnőjét sajnálnák, nekem meg úgy kell. Azóta megszakítottam vele minden kapcsolatot és tiltottam mindenhonnan. Ti mit gondoltok? Tényleg igaza volt?
2019. júl. 23. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Mi lett a sztori vége? Erőszakoskodott, vagy meg is dugott?
2019. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt igaza, hiszen akármikor mondhatsz nemet. Ez a férfira is igaz, ő is akármikor mondhat nemet, és abbahagyhatja a dolgot, csak esetükben ritkább, hogy meggondolják magukat.
2019. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Erőszak, ha nem akartad. Akkor is, ha közben mondod, hogy nem akarod. Sajnos a kis féreg tudja jól, hogy a társadalmunk úgy gondolkodik, amit leírt.
2019. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Bármikor jogod van nemet mondani, az utolsó pillanatban is. Ha nem hagyja abba, akkor erőszak. De sajnos igen, a társadalom téged hibáztatna.
2019. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez így erőszak.
2019. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy eroszak, de amugy meg tenyleg nem a mikrohullamu sutodhoz mentel fel, hogy akkor kapcsolod ki, amikor kedved szottyan. Ismered a mondast, ha a fsz felall az esz megall? Ezt nem sertesbol mondjak, hanem olyankor tenyleg mas allapotban vannak es az osztonok iranyitanak.

A gyengebbek kedveert: nem a fiut vedem, hanem az emlosok szexualitasanak nevezett _termeszeti jelenseget_ magyarazom. A ferfiak az ember nevu emlos allat him peldanyai, kevesen tudnak parancsszora abbahagyni az uzekedessel. Kulturember persze figyel a tarsara, de sokan nem azok...

2019. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ő egy ember, aki szavazhat, élhet nők és gyerekek között, iskolába járt, megértette, amit tanítottak neki. Ne gyere az ösztönökkel, már kinőttük.
2019. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos velem is volt már ilyen, pedig én eleve úgy mentem fel a lakásba, hogy nem lesz semmi, mert nekem korai még. Ő azt mondta, elfogadja, nem lesz semmi, úgyis otthon van a lakótársa. Aztán addig erőltette a dolgot, hogy megdugott, a lakótársa meg szemrebbenés nélkül hallgatta a másik szobában, hogy kiabálok meg ellenkezek.


Hülye voltam, hogy felmentem? Jah. Megtanultam a leckét. Így gondolkodik a társadalom, még én is, pedig velem megtörtént.

2019. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresztnevét megírod nekem?
2019. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1%

"Ne gyere az ösztönökkel, már kinőttük."

Latom te vagy az egyik cimzettje a masodik bekezdesemnek. A gyengebbek kedveert kezdetunek.

Ha ezzel hitegeted az ovatlan lanyokat azzal veszelybe sodrod oket. Te egy elerendo vegso idealis celrol beszelsz, en meg a valosagrol.

2019. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!