Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom gyanakodni, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni, vagy én fújom fel?

Figyelt kérdés

(Szerintem) összejöttem egy nagyon szép lánnyal, akit elmondása alapján csak én érdeklek. Mivel nagyon normális és őszinte, így abszolút hiszek neki. Noha alapból egy kicsit féltékeny típus vagyok, és gyanakvó; hallgatok az emberekre és nem fogom elriasztani magamtól már az elején.

Ma délután viszont találkoztam vele, és volt egy érdekes mondata. Azt mondta, hogy legközelebb ha találkozunk csinálunk képet, de nem magunkról, hanem a kezünkről például, amit majd feltölt. Mivel még nagyon friss (1 hetes) kapcsolat, nem is várom el, hogy annyira reklámozzon, de miért mondta azt, hogy csak a kezünkről lesz kép?

Kicsit úgy hangzik mintha nem szeretné, hogy kiderüljön, mert nem vesz komolyan, vagy szégyell. De ezt a teóriát meg üti az, hogy sokat sétáltunk már kézen fogva is, a barátnői, de még szülei is ismernek.

Szerintetek érdemes megkérdezni finoman, hogy vegyem-e ezt így komolyan, ha így állunk, mert meg szeretném magam kímélni egy fölösleges csalódástól? Eddig is próbáltam finoman kifejezni, hogy én komolyan gondolom, szerintem ő is, de ez picit elbizonytalanított.



2019. júl. 23. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
1 hét után mindez a kiakadás? :) nyugodj le picit...nem jegyben jártok....:)
2019. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát én egy csomó ismerősömnél láttam, hogy amikor összejöttek valakivel, akkor csak bizonyos részleteikről tettek fel közös képet, pl. csak a szemükről, vagy csak a lábukról. Ez mostanában valami divat, ne akadj ki rajta! :D
2019. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Te fújod fel.
2019. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőd csak simán egy gyerek, aki megy az ilyen trendi hülyeségek után. Kézfotó... Anyám.
2019. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát így ennek nem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget, de azt azért megmondanám neki, hogy nagyon gyerekesnek tartom ezt a feltöltösdi kézfotózkodást, de ha nagyon ragaszkodik hozzá...
2019. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolja ő is, tuti! Jelezni akarja a világnak, hogy foglalt.
2019. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%

Nem kell felfújni. Valamelyik lánynál ez a "divat" hogy a kezüket fényképezik,lehet hogy neki ez most "menő".(Sok lánynál látok ilyen képeket).


1hetes kapcsolat:A szülei,barátnői is tudnak rólad. Nem hiszem hogy szégyellne!

2019. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen kislanyos csacskasag. Cukiskodik. Szerintem tulkombinalod. :)
2019. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez a trendi a tiniknél
2019. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én barátnőm is a kezünkről tette ki az első közös képünket és megjelölt rajta, ezzel tudatta a külvilággal, hogy együtt vagyunk. Aranyos gesztus.

Hidd el, ha meg vagytok jelölve a képen, akkor mindkettőtöket lefognak csekkolni az ismerősök. Nem arról van szó, hogy nem szeretné, hogy kiderüljön (pont az ellenkezője), hanem csak nem szeretné rögtön más arcába tolni a tiéteket.

2019. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!