Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy dolog ráírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy dolog ráírni egy lányra vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Nyilván itt az ismerkedés céljáról van szó. Legyen akár ismeretlen, futólag ismert vagy bármilyen más státuszú. Lányok ti, hogy érzitek magatokat, ha rátok ír valaki akinek nyilván tetszetek és azért ír rátok?
2017. jún. 18. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Irjon, nincs ebbe semmi rossz.
2017. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog, de a lányokat ez hidegen hagyja pont mert annyian írnak rájuk.

Nem kizárt, hogy én is hasonlóan tennék, ha fordulna a kocka. A nekem kevésbé tetsző kezdeményező lányoknak udvariasságból visszaírnék, akik meg bejönnek azok közül szemezgetnék.

2017. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint ezen az oldalon? Mert itt nincs kép, nem tetszhetek.
2017. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, csak te.
2017. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Akármilyen emancipált világot élünk egy lány akkor tud férfikét tekinteni rád, ha tökös vagy és nem nyuszi, a többi majd alakul vagy így vagy úgy, azért születtél férfinak, hogy ezt is megold, ha nem van még a transzfeszti megoldás is.
2017. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék ha olyan írna rám aki nekem is tetszik, csak ő meg bátortalan :/ :D egyébként egy próbát megér, max nem a válasz, de kialakulhat egy tök jó kapcsolat, esetleg barátság, vagy bármi
2017. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!