Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem randira menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem randira menni, pedig már lebeszéltük. Hogy mondjam vissza?

Figyelt kérdés
Ma nagyon nem érzem magam jól, tudom, hogy nem lennék egy jó társaság...
2019. júl. 27. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy szólsz :) nekem ez csak akkor lenne gáz ha 200kmről utazom első randira és félúton vagyok
2019. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy leírtad elmondod h rosszul vagy stb


:)

2019. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen. Azt leírod vagy elmondod neki amit itt is nekünk. Ha már elindult, akkor meg reménykedsz hogy jól fog sikerülni így is.
2019. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

kajdi duma :D


Nekem erre az lenne a válaszom, hogy a következő alkalmat te intézed és te hívsz meg.

2019. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ernő/Judit, ma nem érzem túl jól magam, nem lennék jó társaság. Szeretném a mait lemondani, ne haragudj.

Addig tedd meg, amíg még időben vagy.

2019. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!