Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/csajok ti mit tolerált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/csajok ti mit toleráltok randira hívás terén?

Figyelt kérdés

Ha az adott személyt nem annyira ismeritek, mit várnátok el? Illetve mi az ami alapból tiltó lista?

Hogy lehet úgy közeledni, hogy ne legyen tolakodó és gáz?

Mi az optimális?

Nők válasza érdekelne, de csak trollkodjatok :)



2019. márc. 12. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eleve nem jövök össze olyannal, aki dohányzik, alkoholt iszik, elhízott egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat, agresszív, egoista, önző, hűtlen, tiszteletlen, nem család centrikus, nem szereti a természetet és az állatokat.


Randira hívás előtt néhány levelet neten váltsunk, hogy egy picit megismerjük egymást. Első randi legyen nyugis helyen, pl egy parkban, ahol sokat lehet beszélgetni és ismerkedni. Én pl. étterembe és kajáldába se mennék, mert ismerem magam, hogy tudom, hogy ilyenkor egy falat se menne le a torkomon.

Légy önmagad, ne játszd meg magad. Figyelj a másikra, érdeklődj, tegyél fel kérdéseket, várd meg míg befejezi a mondókáját, ne vágj közbe.

2019. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is sétálni mennék először, vagy ha van valami érdekes, extrás ötleted, az plusz. Ami nálam nem jön be első pár randinál: mozi, kajálás.

Szerintem legyél nyílt és egyenes, ne kerülgesd a témát, hogy konkrétan ki kelljen belőled húzni, hogy most randit akarsz. Csak kérdezd meg, hogy "eljönnél velem xy helyre?" A határozottság jó.


Elvárnám, hogy legyen ápolt, férfias stílusa, kiállása, legyen határozott, és a humora passzoljon az enyémhez.

Tiltólista ha lusta, ápolatlan, dohányzik, díszb*zi, szlenges a beszéde, ill. Túl nyomulós. Szerintem nem kell egyből túl sokat beszélnie egy fiúnak, nekem olyankor egyből túl elérhetőnek, egyszerűnek tűnnek. Légyél kicsit titokzatos.

2019. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!