Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyenek lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyenek lehetnek, hogy nézhetnek ki a kategória fel- és lepontozó brigádjának -- feltételezem, többnyire női -- tagjai?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senkit, de megfigyeltem, hogy néhány kivételtől eltekintve ebben a kategóriában a nőknek 70-80 feletti a százalékuk, a férfiaknak pedig ez alatti. Amikor egymásnak esnek a férfi- és nőgyűlölők egy-egy kérdés alatt, akkor szinte kivétel nélkül a vélhetően nők által írt vannak felpontozva, a többiek pedig le.

Ez vajon egy ember, aki különböző regekről és IP-címekről pontozhat fel és le, vagy tényleg van egy ilyen csipetcsapatunk?

Ha az utóbbi válasz a helyes, szerintetek milyenek lehetnek ezek az emberek, hölgyek? Mivel foglalkozhatnak, hány évesek lehetnek, milyen lehet a megjelenésük?


A gyűlölködést mellőzzük!


2019. júl. 28. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Önbizalomhiányos kövér nők, akik a kutyának sem kellenek. Arcot persze semmilyen körülmények között nem vállalnak.
2019. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Én buktattam már le párat. Kövér, pattanásos, igénytelen mamahoteles nők, cserébe torony magas elvárásokkal a férfiak felé. 🤣 31F
2019. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem beszéltem sokkal innen úgy, hogy láttam volna őket, illetve nem volt toplistás sem, akivel beszéltem. Akikkel lett innen kapcsolat, az csak kettő volt, az én szememmel kifejezetten csinos, akikkel képcsere volt, azokkal sem volt semmi baj. A gyűlölködő meg nem írnak úgysem vissza... viszont kíváncsi lennék rájuk. :)

33/f

2019. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2%

Örülök hogy más is észre vette.

Biztos hogy van köztük összetartás és pontozás.


Kb igy lehet kiszürni ki nő, ki férfi.

2019. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 70-80 % alatt van a százalékom. Lehet, hogy férfi vagyok? 🤔
2019. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
71%-os vagy, utolsó... Szóval öngól. De még ha rád nem is lenne igaz, írtam, hogy van pár kivétel. Általában viszont igaz.
2019. júl. 28. 21:19
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
Elvált, nem találja a helyét, mű-optimista, de belül utálja az egész világot. Volt ilyen. Volt olyan is, aki huszonéves, kövér, sikertelen a férfiaknál. Persze a fotelből nagyszájú és igazságos. Aztán ott van a gondos családanya, jó élet, jó férj, benne a tutiban. Neki elképzelhetetlen a rossz, a rossz mint fogalom csak az emberi gyengeség megnyilvánulása. Ilyenekkel már mind beszéltem itt privátban, ők benne vannak a brigádban.
2019. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

No, úgy vettem észre a gyűlölködő hozzászólások vannak lepontozva úgy általában. Ezzel miért lenne baj?

Férfiaknak ugyanúgy állnak 70-80%-on, mint nők és alacsonyabb százalékon is vannak nők.


Jó ez a "vélhetően nő", amit írtál. Bizonyítja, hogy fogalmad nincs, nő vagy férfi ír-e egy-egy hozzászólást. De a körkörös érvelésedből már kihoztad ezt a kérdést. Ehhez grat.


Amúgy akik lepontoznak 100%-os válaszokat, nekik visszaesik a pontozási hasznosságuk és ezután keveset fog érni az értékelésük.

2019. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Vajon milyenek lehetnek az itteni troll kerdeseket kiiro 70% alatti "ferfiak"? Hogy nezhetnek ki.


En amugy 32 vagyok, 105 kg es csunya. Norvegiabol irok, mert nemzetkozi szervezetunk van am!! Es hetente skype konferenmciat tartunk, ahol a heti lepontozasi celok ki vannak tuzve.

2019. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Ohh, és tényleg. Tegnapig még bőven 70 alatt voltam. Ma meg már nő vagyok 😎
2019. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!