Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyenek lehetnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyenek lehetnek, hogy nézhetnek ki a kategória fel- és lepontozó brigádjának -- feltételezem, többnyire női -- tagjai?

Figyelt kérdés

Nem akarok megsérteni senkit, de megfigyeltem, hogy néhány kivételtől eltekintve ebben a kategóriában a nőknek 70-80 feletti a százalékuk, a férfiaknak pedig ez alatti. Amikor egymásnak esnek a férfi- és nőgyűlölők egy-egy kérdés alatt, akkor szinte kivétel nélkül a vélhetően nők által írt vannak felpontozva, a többiek pedig le.

Ez vajon egy ember, aki különböző regekről és IP-címekről pontozhat fel és le, vagy tényleg van egy ilyen csipetcsapatunk?

Ha az utóbbi válasz a helyes, szerintetek milyenek lehetnek ezek az emberek, hölgyek? Mivel foglalkozhatnak, hány évesek lehetnek, milyen lehet a megjelenésük?


A gyűlölködést mellőzzük!


2019. júl. 28. 19:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

17-es. Ha valaki intelligens, az nem kérkedik. Az nem jellemzi a párja farkát meg a fizetését. Aztán az intelligens ember nem politizál, nem asszisztál egy színjátékhoz, ami a pénzről és a hatalomról szól. Ha 21 éves vagy, akkor még fele annyit sem éltél mint én, az élettapasztalatodat még csak most kezded megszerezni.


Én 46%-on állok, ami azt jelenti, nem futok a tömeggel. Nem követem a nyájat, van saját elképzelésem az életről. Észreveszem hogy marhára nem kerek sok esetben a sztori, és marhára nincs kedvem beállni egy teljesen konzumidióta, trendek után rohanó fogyasztói masszába. Nem teszek különbséget a női és a férfi nem között, elítélem a prosztóságot.


Ha akarnék, én is kérkedhetnék magammal, jóval több dolgot fel tudnék mutatni mint az átlag, sőt... sosem tettem, nem is fogom.


"Nagy a farka, jól bírja az ágyban"... nagyon szuper információk voltak, köszi hogy megosztottad velünk. Gondolom, ez is rád nézve érdem.

Mondjuk már megszoktam, hogy ezen az oldalon vagy trollok, incelek és lúzerek vannak, vagy 8 egyetemet végzett 3 milliós fizetéssel grasszáló 23 évesek, vagy szuper anyukák, vagy félrejáró férjek. Ha kihagytam valakit, egészítsetek ki.

2019. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
82%

17-es vagyok. Mind a két válaszodat felpontoztam, mert szinte teljes mértékben egyet tudok érteni velük.

Tisztázzuk: egyrészt a kérdésre való reakcióként írtam le ezeket az irreleváns infókat magamról, mert a kérdező erre volt kíváncsi. Szerettem volna megcáfolni a feltételezéseket, amiket a válaszadók is ideírtak. (Hogy az ide írkáló nők úgyse kellenek senkinek.)

Másrészt meg szerettem volna kicsit botránkoztatni a népet, ha ez nem jött át, akkor sajnálom. Szerinted mi az édes istenért írtam volna ilyen sok baromságot, mint polgárpukkasztási céllal, szórakozásból?

Értékelem az olyan embereket, mint te, akik hajlandóak gondolkodni, és nem félnek más következtetésre jutni, mint a többiek. Értelmesen ki tudtad fejteni a véleményed, ami sajnos nem az átlag itt, akárhogy is nézzük. Legközelebb egy hasonló kommentnél is gondolkodj el, hogy a másik mégis mennyire írja komoly szándékkal.


Egy dolog van, ami szerintem nem kellene, hogy igaz legyen: Hogy értelmes ember nem politizál. Sajnos valóban nem azok kezében van a politika, akik értelmesek lennének. De szerinted tényleg jól van ez így? Mintha azt mondanád, hogy a világ irányítását hagyjuk csak a hülyékre, jól van az úgy. 21 évesen még vagyok annyira idealista, hogy higgyek egy jobb jövőben. Mert ez a fiatalok dolga, mióta világ a világ. :) Majd ha lesz élettapasztalatom, ráérek besavanyodva morgolódni azon, hogy milyen rossz minden.

Egyébként az anyagi világ számomra valójában nem túl érdekes, nem érdekel a pénz, hidegen hagy. Inkább abban próbálom megtalálni az életcélom, hogy tudjak pozitív változást hozni a világba, bármilyen kicsi is az. Akár az egyetemen végzett kutatómunkám által, akár máshogy.

2019. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!