Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik ffiak anyukajukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik ffiak anyukajukkal élnek azoknak miert nem fontos a szex vagy pàrkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyenbe futottam bele.

Es mind sablonszerüen nem tartja a nöket es szexet fontosnak, legyintenek arra, ha nincs bnöje nincs szex, sebaj, de plane alkalmi kapcsolatos nöket pedig helyböl elutasitanak.


Miközben a többi ffi szinte minden röpteben jöttet elvinne egy körre, a parkapcsolatokat szexszel inditanàk legszivesebben.


Es pedig nem impotensek, egeszseges hormonszintjük van az anyuval elöknek is.

Es joforman engem akarnak kihozni "könnyü"nönek csak mert ezen ki vagyok akadva illetve nekem legalabb kapcsolatban nagyon is fontos az intimitas.


Képesek egy agyban szex nelkül aludni a növel stb


2019. júl. 29. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Hány éves vagy, 15? A párkapcsolatban élő férfiak is képesek együtt aludni a szerelmükkel szex nélkül, ok nélkül is, meg okkal is (veszélyeztetett terhesség, menstruáció, szülés utáni 6 hét, fáradtság, stb). Emberek vagyunk, nem gépek, és nem mindenkinek a szexuális kielegülés a legfontosabb dolog az életben.


Egyébként a férjem az anyjával lakott, mikor összejöttünk, így volt praktikus. Vártunk az esküvőnkig, mert mindketten így érezzük helyesnek. 14 éve vagyunk együtt, csodás férj, fantasztikus apa és szuper a szex, 4 gyerek mellett is heti 3-4 alkalommal. Szeretem, hogy sosem volt ilyen kis ribizlikkel dolga.

2019. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Es könnyen szakitanak is. Lazán hazamennek anyuhoz
2019. júl. 29. 09:10
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezért is szokták élből elutasítani a mamahoteles lúzereket!
2019. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De nem azokra ertem akik anyagi okok miatt MÉG anyosnal anyaval élnek. Hanem akik ki sem akarnqk költözni 30 évesen sem az anyjuk mellöl.


Nekem még nem volt olyan aki elutasitana föleg szexben de az ilyen anyafiai olyan passzivak tudnak lenni mintha kerülnék.

2019. júl. 29. 09:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne ismerkedj ilyen pasikkal.


Nem hinném,hogy bármi köze lenne annak amit írsz ahhoz, hogy az anyjukkal élnek.

Talán az az egy hajszálnyi,hogy jól érzik magukat otthon és nem menekülnek, illetve van biztos hátterük ahová hazatérhetnek.


De igényük a párkapcsolatra ugyanúgy meglehet, sőt, a szexre is.

2019. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5. Hidd el hogy nincs olyan igenyük parkapcsolatra mint az önallo ferfiaknak.

Elöször azt hittem impotensek azert kerülik.

De nagyon nem azok.de nagyon felvallrol veszik a szexet növel

2019. júl. 29. 09:19
 7/20 A kérdező kommentje:

Szoval megint ilyennel ismerkedem akivel randi sem volt még de elöre menekül a szextöl kifogásokat gyart.

Miközben a többiek 1000 km -röl is jönnének hozzam.

Most nem tudom hogy helyböl dobjam e vagy kezeljem ugy mint vmi baratnöt higy eljarunk moziba ide oda nevetünk es semmi szex?

2019. júl. 29. 09:24
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Súgok valamit: egyedül élek, abszolút életképes vagyok, és nem dugtam több éve. Pedig nagyon szeretnék és jó is vagyok benne eddigi barátnőim szerint. Talán még ronda sem vagyok, és sportolok is, fix melóm van, kocsi, és értelmes hobbijaim is. Csak valahogy mindig kell egy kifogás a nőktől, vagy valamilyen akadály, ami megakasztja az ismerkedést. Ennyit erről.

F

2019. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Eddig a szüleimet segítettem anyagilag a fizum javarészéből. 1 nyugdíjból nem lehet számlákat, hiteleket fizetni. Az elmaradásokat nem is írom ide. Nem egy alkalommal kellett hitelt felvennem a bankomnál hogy nehogy kikössék náluk a vizet vagy a villanyt. Mióta az apám is nyugdíjas viszonylag jó összeggel (kb. 1 havi fizuval egyenlő) jóval könnyebb a szitu, de néha most is vannak hullámok. Arról nem is beszélve hogy nem mindig tudok egyáltalán félretenni, mert pl. néha valamelyik tesómék (4-en vagyunk, 2-nek családja van, én vagyok a legfiatalabb) "a jó levegő miatt" meg "nincs kire bízni a gyerekeket" címszavakkal (bármit is jelentsenek ezek) itt alszanak nálunk jópár napig (+4 fő). És "ki kell nyalni a városi s....ket" mert az ételadagjuk nem kismadárhoz illő. Az idegesítő gyerekzajról nem is beszélve.

Jelenleg a jogsira dobálom az ezreseket, hogy vehessek egy alig kivénhedt tragacsot, utána elhúzzak innen, és bérelhessek egy kéglit ahol legalább önmagam, és szabad lehetek. Nehogy azt gondold hogy az első dolgom lesz magányomban becsajozni, meg nőkre szórni a lóvét. Pont a csend az ami kell.

Vannak anyagi gondokkal küzdők is, hasonlóan hozzám vagy kicsit mások. De nem a p..ci a legfontosabb, T. Hölgyem!

2019. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Fordítva, azért élnek otthon mert nem hajtja őket a vérük, nyugodtabbak, alkalmazkodóbbak, ragaszkodóbbak.
2019. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!