Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok neki fontos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki fontos, ha hétköznapokon egyáltalán nem keres, csak hétvégén?

Figyelt kérdés
Pedig fent van sokat chaten, hívhatna is, ha akarna.

2018. febr. 23. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet hogy az a helyzet amit ki írtál kérdésnek... :/
2018. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valamennyire fontos vagy neki, csak nem eléggé. Ki ő neked?
2018. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 hónapja randizunk, heti mondjuk 2x, pedig egyedül él, simán nála alhatnék többször is. Sokszor van, hogy napokig nem beszélünk, pl most hétfőn én írtam rá, akkor beszéltünk, azóta most írt először. Nekem ez nagyon nem oké..
2018. febr. 23. 10:21
 4/16 anonim ***** válasza:
ennyiből még nem derül ki szerintem. Mi is így voltunk ezzel távkapcsolatban, mindketten utálunk chatelni és egyikünknek se ad semmit a kapcsolathoz a semmitmondó messengerezés vagy telefonálgatás. Vannak maguknak való, független típusú emberek, akik nem igénylik a gyakori kapcsolattartást. Nálunk nem volt ebből konfliktus, mert megegyeztek az igényeink, azóta össze is házasodtunk. Bezséltél vele erről, jelezted az igényed? Te milyen gyakran keresed őt?
2018. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Azért a távkapcsolat más téma, ha utál csetelni, akkor helyette elhívhatna valahova hétköznap is, vagy át magához, mi nem lakunk olyan messze egymástól. Ha meg független típus, akkor legyen egyedül, tartson fent szexkapcsolatot, de nekem az nem párkapcsolat, hogy heti egyszer-kétszer talizunk, a többi nap meg szarunk egymásra.
2018. febr. 23. 10:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez szex kapcsolat.Reszerol
2018. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tisztáznod, hogy ő mit gondol, mit érez, miért teszi,ami tesz.
2018. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolnám, hogy biztos csak szexre tart, de elhív mindenfele még a haverjaival is. Ezért nem nagyon értem a dolgot..
2018. febr. 23. 11:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Veled még az a heti két találkozás is kurvä sok lehet ha ennyit képtelen vagy megbeszélni vele.
2018. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"nekem az nem párkapcsolat, hogy heti egyszer-kétszer talizunk, a többi nap meg szarunk egymásra." Neked lehet, de ettől még másnap lehet az. Ez esetben nem egymást keresiket, ennyire egyszerű, viszont ezt érdemes lenne megbeszélni. Nem értem, miért nem beszéled meg vele? Miért nem kérdezel rá?
2018. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!