Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy többségének tényleg ez lenne a véleményük a gyerekes anyukákról?

Figyelt kérdés

Én egy egyedülálló anya vagyok ha fogalmazhatok így.

Jelenleg ismerkedek egy férfival akinek nincs még gyermeke.

Még találkozásra nem volt az 1 hét alatt alkalmunk.

Küldtem már magamról képet de nem teljes alakosat mert az ritkán készül rólam inkább az arcomról.

Na hétvégén készült is egy amit feltöltöttem a fbra, a kislányommal sétáltunk róla.

A férfi akit említettem megjegyezte hogy nem látszik rajtam hogy van egy kislányom,és sok anyuka megirigyelhet,mert jól nézek ki és csinos vagyok.

Magyarul én ezt nem értettem és gondolom a legtöbb férfinak ez lehet a véleménye hogy egy anya már csak slampos lehet és kócos.


2019. júl. 29. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, nőként válaszolok.

Kérdező, te melyik bolygón élsz, ha szabad megkérdezni?

Nyisd ki a szemed az utcán, a strandokon, nagyon sok anyuka, tisztelet a kivételnek, rettentően el van hízva, nem fogy vissza szülés előtti alakjára, kevésbé ad a külsejére és tényleg nagyon ritka az az anyuka, aki jól néz ki.

Ezt vedd bóknak és örülj neki. :)

2019. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki meg akar dugni, azt fogja mondani, amit hallani akarsz. Azt azért mégsem mondhatja, hogy ugyanolyan trampli vagy, mint az összes többi lehányt, leharcolt, kitágult kisgyerekes társad.
2019. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell sarkítani meg csúsztatni, anyu. Az, hogy valami gyakran ilyen vagy olyan, nem azt jelenti, hogy csak az lehet.
2019. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem még arra gondolt, hogy karcsú vagy. Sokan nehezen nyerik vissza a szülés előtti alakjukat.
2019. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Kisgyerekes anyuka vagyok szintén, sajnos okkal gondolja ezt a férfiak nagy része mert valóban van benne igazság. Nem azért mert ezzel jár az anyaság hanem mert sok nő elveszíti a motivációját arra, hogy igényes legyen és adjon magára mert minek akarjon tetszeni mondjuk a párjának ha már ott a gyerek.

Én nagyon gyakran ki vagyok nézve anyukák által, hogy biztos rossz anya vagyok amiért van időm adni a külsőmre. Mintha ez egy negatív dolog lenne pedig szerintem annyira alap, hogy attól még, hogy van egy gyereked adsz magadra. Szerintem annyira semmibe nem kerül az a 10 perc amíg megcsinálod a hajad meg raksz fel egy minimális sminket. De rengeteg anya van aki magasról tesz erre és elslamposodik. Én rengeteg ilyen anyukát látok szóval megértem ha van némi előítélet a férfiakban.

2019. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Most ennek vagy az volt a - nem túl ügyesen bújtatott - lényege, hogy te milyen csini vagy gyerek után is, és dícsérjünk meg, vagy szatyorban élsz, és nem láttál még átlag kisgyerekes nőt... más ötletem nincs...
2019. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem legalábbis környezetemben általában mindenki ad a külsejére és hogy ember formát öltsek
2019. júl. 29. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

😃Kimész a strandra és a kisgyerekes anyukák jobban néznek ki, mint a tízen-huszonéves lánykák...

Van ilyen is, meg olyan is az anyák között is. Úgy ahogy gyerek nélkül is lehet valaki trampli, és gyerekkel is lehet csinos.

Egy gyerek mellett még nem is nagy művészt jól kinézni.

A férfiak meg azt gondolják konolyságtól függően:

-dugható vagy

-van egy gyereke, biztos leadta már a szintet

-elviszem pár körre, aztán majd lesz ami lesz

-reméli, hogy nem a gyerekednek keresel apát

-és nem magadnak akarsz eltartót

-fél tőled, mert ugye valaki más gyerekét kéne nevelnie

-egyedülálló, gyerekes nő biztosan hálás minden kamu, üres gesztus miatt(ergo könnyen fekszel)

-ha még ennyire meglepődött, hogy csinos vagy, akkor sajna nem igazán látott m~g anyukát

2019. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem azzal tömték a fejem kiskoromban, hogyha majd egyszer ,,asszony" leszek, akkor úgyis meghízom, és nem fogok adni magamra úgysem. Na már csak azért sem :D Hülyék az emberek.
2019. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!