Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas nők tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők tényleg ennyire bejönnek általában a férfiak többségének?

Figyelt kérdés

Idézetek egy másik kérdésből:


"Mert a magas nők vonzóak a férfiak számára. Egy magas nőhöz rengeteg, nálad jobb, menőbb, gazdagabb, befolyásosabb,...pasi megy oda. Akikhez képest kevés vagy a nőnek."


"Ezt nem is gondoltam. Azt hittem kevés férfi van, akinek a magas nők tetszenek. A baráti társaságomban is egyedül vagyok ezzel a magas nős dologgal. Belegondolva tényleg simán lehet, hogy egy 180 centis magas nő simán összejön egy 180 vagy 185 centis (férfiak között nem annyira magasnak számító) férfival, aki menőbb, gazdagabb, befolyásosabb, ahogy te is írtad, minthogy feltétlenül a magasság tetsszen neki a férfiakon és (saját magánál) kellemesen magas(abb) férfi érdekelje."


Ezek voltak az idézetek. Igazából az alacsonyabb vagy átlagosan magas 170-185 cm körüli férfiakat kérdezem, hogy ők összejönnének-e egy velük egy magas, vagy magasabb nővel (177-185, ami nőben még gyakori és magas), vagy a magas nőket, hogy mennyire szoktak irántuk érdeklődni a velük egy magas vagy tőlük alacsonyabb férfiak.


2019. jan. 4. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
Nekem az alacsonyabb nők jönnek be. Magas nővel csak szexre érdekelne, hogy meglegyen az is hogy volt magasabb is :) 28/F
2019. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kb ugyanolyan arányban tetszenek mint az alacsonyak, szóval nem befolyásoló tényező. Viszont a társadalmi elvárások (de egy fa..ság) inkább alacsonyat választanék.
2019. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%

"Mert a magas nők vonzóak a férfiak számára. Egy magas nőhöz rengeteg, nálad jobb, menőbb, gazdagabb, befolyásosabb,...pasi megy oda. Akikhez képest kevés vagy a nőnek."


Soha nem jött még oda hozzám egyetlen férfi sem ismerkedés céljából. Sem szegény, sem gazdag, sem menő, sem lúzer.

Üdv: egy magas nő

2019. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Ekkora butaságot...

A magassagombol előnyöm még nem származott, kivéve, hogy a boltban elerem a legfelső polcot és sokszor mások is megkernek hogy segítsek nekik. Soha egy magas pasi rám sem nézett, csak a fél fejjel alacsonyabbak, akiknek ez volt a fétise, de nekik sem arra kellettem, hogy nyilvánosan mutatkozzanak velem...

2019. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok, nekem spec. nem igazán jönnek be a magasabb nők.

Dekoratívnak találhatom őket, de vonzóbb számomra ha pár centivel vagy akár 10-15 centivel alacsonyabb.

2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

181 cm vagyok, és nő. Volt már magasabb, közel azonos magasságú, meg alacsonyabb párom is. A "hosszú lábak" valóban vonzóak tudnak lenni egy pasinak, és vékonynak maradni is könnyebb úgy, hogy az ember lánya "el van nyújtva hosszában" (37 évesen a magasságomhoz most is 59 kiló vagyok csak, tehát vékony, mindezt úgy, hogy nem diétáztam soha életemben).

De azt gondolom, volt már olyan srác az életemben, nem is egy, akit egyszerűen frusztrált, hogy magasabb vagyok, hiába jöttünk be egymásnak. Én szeretem és elfogadtam magam így, bár direktben én nem szoktam pl magassarkút felvenni (főleg, mióta egyszer régen lefejeltem a metrókapaszkodót egy magassarkú miatt :P ), de ismerkedéskor nálam nem kizáró ok, ha a srác picit alacsonyabb.


Szerintem egyébként a pici lányok is kifejezetten szépek tudnak lenni, nekem nőként pl Shakira kifejezetten tetszik, ő pedig köztudottan picike. A lényeg, hogy arányosak legyünk. É ugyanez igaz a srácokra is.


Hogy többen jönnek-e oda ismerkedni a magasságom miatt? Ezt nem tudhatom. Általában bejövök a pasiknak, még most is, pedig már nem vagyok huszonéves, de ez szerintem nem feltétlen a magasságom miatt van így.

2019. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Ahány magas nőt eddig ismertem, egynek sem volt problémája a pártalálással. Mondjuk az alacsonyaknak meg az átlagosaknak sem. Szóval kb bármilyen is legyen egy nő, ígyis-úgyis lesz bőven férfi, akinek bejön.
2019. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%

Én 190cm magas férfi vagyok, de csak látványra tetszenek a magas nők. Élni én azt vettem észre a 160-170-es nők a legjobbak. (most lehet egy 155cm is csak a magasságom miatt ők kizártak így azt nem tudom)

Magas nőket mivel tényleg körül zsongják a férfiak, szerintem vagy jégkirálynők vagy iszonyat elvárásuk van mert tudnak bőséggel válogatni.

2019. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hat én magasnak számítok, de nem szoktak odajönni leszolitani a magassagom miatt, inkabb hatranynak érzem a partalalasban, mert a ferfiak tobbsegenel sajnos magasabb vagyok.
2019. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

A magasság csak külsőség.

Mindegy milyen magas az ember a természetétől ez független dolog. Aki azt mondja az alacsonyabbak normálisabban viselkednek, jobbak azok ezt nem gondolhatják komolyan. Ne haragudjatok mekkora baromságokat írtok!

2019. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!