Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátnőm hogy pszichológushoz kell mennie? Nagyon látszik már rajta hogy beteg mindenki azt kérdezi mi baja én meg nem tudok mit mondani.

Figyelt kérdés

Megharagudna ha elmondanam valakinek így ha megkerdezi mibaja azt mondom csak fáradt nem érzi jól most magát...

Éjszaka nem tud aludni sem mert fél valamitol nem tudja mitol nem tud elaludni. És nem akar menni sehova itthon van fekszik mindig normálisan nem lehet vele beszélgetni. Ha én elmegyek dolgozni sír hogy ne hagyjam egyedül

3 éve vagyunk együtt kb fel éve kezdődött ez nála hogy egyedül félt és most 1 hónapja kezd rosszabb lenni


2019. júl. 29. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátnőmnek is az van, kevert szorongásos depresszió
2019. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Paleolit etrend =teljesen gabonamente

Futas/uszas

Napozas


Szendi HGabor :Paleolit etrend


En tiz eve eszem igy es nem jon elo a hasonlo problemak. ( Felelmem nem volt.)

2019. júl. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Olyan nincs, hogy valaki nem tudja, mitől fél. Szerintem csak nem akar róla beszélni. Lehet bántották, valamitöl nagyon megijedhetett. Esetleg lehet pánikos, de a pánikbetegek eleinte csak rosszul vannak, látszatra ok nélkül és később kezdenek félni, de ők magától a rosszulléttöl és emiatt félnek az egyedülléttől is.
2019. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Minek vagytok együtt agybeteg csajjal?! Annyi normális van rajtuk kívül....
2019. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem is oda de egy mentalhigenias szakember vagy coach jo otlet lenne
2019. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén miert vagytok együtt ilyen emberrel?

Rakeresitek a penzt de minek? Mit ad o? Na ezert csoro sok ember mert q masik nem twsz semmit

2019. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!