Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtuk meg a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtuk meg a barátnőmmel hogy a mamája gyógyíthatatlan beteg és már kevés ideje van. A barátnőm egyből összeomlott. Nem tudtam mivel vigasztalni, mit mondani neki. Belehallok az érzésbe, hogy a barátnőm szenved. Mivel tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 22:50
 1/5 panini ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem is lehet sőt nem is kell semmit mondani. Elég ha mellette vagy. Felveszed a telefont, ha hajnali kettőkor hív és sírhat a válladon ha úgy adódik.
2012. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
idővel beletörődik és elengedi. állj mellette mindenben, legyél még figyelmesebb
2012. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hm. azért rajtad kívül sajnos nem sokan vannak tisztában azzal h a párkapcsolat nem arról szól h jól elvagyunk egymással az ágyban, hanem más dolgok is léteznek. sajnos azoknak, akik elhagyják a csávójukat azért mert rövid a farka, nekik halvány gőzük nincs a párkapcsolat fogalmáról, és hogy mit jelent jóban-rosszban a másikkal lenni.


egyébként nemrég kezdtem pont ezen az oldalon beszélgetni egy számomra ismeretlen fiatal lánnyal, akinek sajnos állítólag nem sok van hátra. kértem, ha lehet, írjon mindig, ha tud, mi újság vele, meg írok én is neki...

változó, valaki csak szexelni akar, valaki meg komolyabb dolgokkal néz szembe párkapcsolatokban. valakinek az a legnagyobb gondja h hol szexeljenek 16 évesen, ha mindig otthon vannak a szülők. "különbözőek" vagyunk.

2012. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy én 19, ő 17 éves. És ő se tudja, mit tegyen? Hogy viselkedjen a jelenlétében? Én azt tanácsoltam neki, hogy a Mamája ne lássa rajta a szomorúságot, mert nem örülne neki, ha így látná az unokáját.
2012. nov. 11. 23:02
 5/5 Skywalker33 válasza:

Halihó,


részvétem!

A lány is te is legyél természetes ha tudtok és beszéljetek bármiről.

Persze van egy jó hírem is aminek már régóta utánna járhattatok volna hogy az ember nem hal meg csa a leg jelentéktelenebb részét teszi le...

Még nem késő felkészülni a hasonló helyzetekre!


Te pedig ne zuhanj bele a szomorúságba mert akkor nem tudod támogatni, éreztessd együttérzésedről de ne bucskázzatok le közösen a mélybe mert az nem segítség az hülyeség.

T

2012. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!