Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

19L vagyok és van egy férfi (23F) aki már egy ideje tetszik. Nem tudom pontosan hogy ő is úgy kedvel-e ahogy én őt,de úgy gondolom a viszonyunk elég jó, viszont úgy érzem általában rajta múlik minden .

Ö kezdeményez "véletlen" érintéseket , ő érdeklődik stb. Nyilván én is folytatom vele a beszélgetést de szeretnék kicsit tovább lépni.

Most inkább a férfiakhoz szeretnék szólni vagyis tőlük várnék valami tanácsot.

(Tapasztalatlan vagyok)

Szeretnék én is kezdeményezni, megérinteni csak vele szemben valahogy nehezen szedem össze a bátorságom.

Hogyan érinthetném meg annélkül hogy túlságosan rámenősnek gondoljon, de mégis tudja hogy van itt valami, ti mondjuk minek örülnétek így ismerkedés alatt?

(Sajnálom ha valahol értelmetlen)



2019. júl. 29. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg, van-e barátnője, ha azt válaszolja nincs, akkor mond neki, hogy hiba. Erre majd ő megkérdezi, talán tudsz valakit ajánlani? Erre te mondhatod, hogy lehetséges.


Nem tudom miért bonyolítjátok túl ezeket a szituációkat.

2019. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert talán nem én szeretném felszedni őt. :"D

Ha csak ennyiből állna az hogy valakinek párja legyen...

2019. júl. 29. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy hívd el egy randira, hanem, hogy vezesd rá arra, hogy zöld utat kapna, ha kissé rámenősebben próbálkozna.


Nagyon messze van ez attól, hogy te szedd fel.


Komolyan, tényleg nem értelek benneteket sokszor...

2019. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, mi az, h nem te akarod felszedni őt? Ha nem adsz picit egyértelműbb szóbeli és/vagy érintéses jelzést, akkor honnan a pinnából tudja, h téged is érdekel ő, és nem szimplán barátkozol?

Különben meg ne érintgetésen járjon az eszed, két szóban még dugni is lehet, ha vki elég nyitott és huncut típus. :) Legyél kicsit kacérabb, ugraszd ki a nyuszit a bokorból. :)

2019. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az egyesnek. A tapasztalatlanság nem egyenlő balfékséggel. Kefélni hogy fogsz vele? 🙂
2019. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23 évesen még dehogy férfi! Csak egy kis takony. Keress inkább egy igazi férfit, aki nem bénázik hanem megszerez téged!
2019. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!