Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy ferfi(nem foglalt). És úgy vettem észre én is neki. Hulyesegbol mondta, hogy keressek magamnak valakit és mondta hogy ő itt van szívesen lenne. De akkor felesége volt még. Tegnap megint munka ügyben találkoztunk és fél akarta venni a telefonom mikor hívtak.hogy közeledjek felé hogy tetszik nekem.
2018. máj. 25. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy italra. felnőtt nő vagy, és ha komolyan érdekled szívesen elmegy veled bárhova, ha meg nem akkor meg legalább képbe vagy.
2018. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod a kommunikáció csodákra képes, el lehet rejteni benne finom utalásokat, érzés-kinyilvánításokat, amiből lehet olvasni, főleg ha valaki akar belőle olvasni... És akkor még ott a metakommunikáció, testbeszéd...
2018. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni
2018. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!