Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a házunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya a házunk, hogyan vigyem így haza a páromat?

Figyelt kérdés

Én már rengetegszer voltam nálunk, így már kellemetlen, hogy nem hívom el. Még egyetemista vagyok, otthon élek, de nincs valami szép helyzet. Én már mondtam neki, hogy régi a házunk, meg nem olyan szép, de nem mertem belevezetni a részletekbe. A kerítés nagyon csúnya, kopott, kívűlről meg jön le aburkolat aházról. Nagyon régiek a bútoraink, az ajtók mindnehol kopottak, az ablakok is és nincs redőny se, csak függöny. Van egy 4 éves öcsém, aki 2 helyen is összefirkálta a falat, anyu szerint meg pénpazarlás erre költeni, hogy újra legyen festve. Az én szobám se túl szép, egy kihúzható kanapé az ágyam és régi járólap van a földön. Tisztaságnak tisztaság van, takarítunk, csak nem szép a ház.

Nagyon félek, hogy mit fog szólni a párom, nálunk rendezett a helyzet :((


2019. júl. 30. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Van kereseted vagy zsebpénzed, vagy tudsz kérni?

Pár aprósággal szépen feldobhatod a szobádat.

Már 15 000 Ft-ból egészen divatos lehet.

2019. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha a fiú valóban szeret téged akkor ezen semmi nem fog múlni hogy milyen a házatok!


A pénz és a szerelem két külön kategória!

2019. júl. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha ő lakik ilyen házban, otthagytad volna?
2019. júl. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szüleiddel laksz, akkor hiába is vinnéd haza, felejtős vagy a lányoknál.
2019. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy a fiú vagy a lány? De szerintem bem fogja érdekelni ha szeret.


N

2019. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kriszo74 ***** válasza:
92%

Ha férfi vagy, akkor bizony fogj a kezedbe vakolókanalat és javítsd ki a hibákat, aztán fesd le. Anyud egyedül nevelt?


Ha lány vagy, akkor csak a tisztaságra figyelj és legyen otthonos a ház. Amit meg általában egy nő tud megteremteni.


De igazából ezekkel a nemi sztereotípiákkal sem értek egyet. Egy nő is végezhet kisebb kőműves munkákat és festhet is. És egy férfi is takarítson és tegye otthonossá a lakását.

2019. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koncentrálj a saját szobádra és szépítgesd azt.Már az is sokat jelentene. Redőnyünk még van, de már bánom, mert mióta megvan, hol leszakad, hol kitépi a szél, szóval vissza fogok térni a jól bevált függönyhöz. Az is tud szép lenni, vagy vegyél reluxát.Fantázia, kreativitás kérdése.
2019. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány...

a válaszokat köszi!

2019. júl. 31. 04:49
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Ja, ha lány vagy, akkor nyugodtan hazaviheted a fiút, nem fogja zavarni.
2019. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!