Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beégettem magam a pasi előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégettem magam a pasi előtt?

Figyelt kérdés
Látszólag megvolt a szimpátia. Legalábbis azt éreztemm nagyon jól éreztük magunkat mégsem lépett. Hát léptem én. Felhoztam neki hogy összejárhatnánk alkalomadtán. Nem igazán kaptam egyértelmü választ, kissé zavaros volt amit rávágott mégis egy nem jött ki belőle. Miért tesz ilyet egy férfi ha amúgy rendben van a szexuális élete?
2019. júl. 30. 11:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Magyarán a csak szex nála nem volt opció. De mégsem mondja hogy legyen köztünk valami. Csak a társaságomra vágyik néha és ennyi?
2019. júl. 30. 11:54
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nem mondanám égésnek
2019. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Teszetosza alak.
2019. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

> Miért tesz ilyet egy férfi ha amúgy rendben van a szexuális élete?

Nem akar olyan nőkkel bármilyen kapcsolatba kerülni, akik így odadobják magukat valakinek. Ki tudja, előtte hány pasival játszottad el ugyanezt - gondolja.

2019. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekelhettem komolyan?
2019. júl. 30. 12:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért tesz ilyet egy férfi ha amúgy rendben van a szexuális élete?


Ez most egy egyedülálló ember? Vagy mi ez a mondat a végén?

Ettől függetlenül úgy néz ki, hogy flörtnél nem akart többet. Hiába a szimpátia, neki nem te kellesz, se erre, se komolyra. Van ilyen, megpróbáltad.

2019. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

lehet valami ok, ami miatt nem megy bele. De semmi gond ezzel!

Ha gondold, írj neki.

Vagy keress mást!


budapesti férfi

2019. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert szimpatikus vagy valakinek, még nem törvényszerűen akar veled szexet.
2019. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szingli, hát gondoltam talán lassú kibontakozást akart.
2019. júl. 30. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem látott benned valami komolyabb értéket és földhöz vágtad a felületes ajánlatoddal. Az biztos, hogy nem csak meg akart hódítani, mert akkor ugrott volna az ötletre.
2019. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!