Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők a tökéletlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők a tökéletlenséget keresik?

Figyelt kérdés

Sok helyen - többek között itt is - olvastam illetve a közvetlen környezetemben is megfigyeltem már, hogy a nők egy bizonyos része, százaléka (és nem feltétlenül az előnytelenebb) mintha tudatosan a lelki beteg, vagy fizikálisan alul- vagy túlfejlett, esetleg hiperaktív vagy éppen addiktív férfiakra bukik.

Számomra ez azért furcsa, mert ugyanakkor számos nő itt is és a környezetemben is arról panaszkodik, hogy milyen nehéz normális pasit találni és mennyit szenvednek emiatt.

Hogy most ezek ugyanazok a nők-e vagy sem, azt nem tudom, de azért valóban érdekelne annak a pszichológiája, hogy vajon mi hajt egy nőt abban, hogy egy már kívülről is megállapíthatóan rendellenes emberkével ismerkedni kezdjen.



2019. júl. 30. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

“Hogy most ezek ugyanazok a nōk-e.”



Nem, nem ugyanazok. Nem tudom mi èrdekel tèged, mert kreáltál egy elméletet holmi általánosításból.


Kérdésedre a válasz: szerintem teljesen érthetō módon vannak nōk, akik tökéletlen férfiakhoz vonzódnak, nincs ebben semmi meglepō, lehet hogy személy szerint magához illōnek érezte, fōleg abban az esetben ha a nō is valamilyen formában “tökéletlen”. Szívesebben vagy olyan társsal, aki mellett önmagad vagy, mintsem olyannal, akirōl úgy érzed ha idōvel jobban megismer, ugyis csak elítél majd. Ellenben akivel hasonlóak vagytok, azzal megértitek egymást.


Másrészt a “normális” fogalmát szubjektíven ítélik meg, nagyon sok normális ember van, hogy te kit ítélsz annak társkeresō szemmel, az teljesen más kérdés.

2019. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!