Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan èrett 40 55közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imrus92 kérdése:

Van olyan èrett 40 55közötti nők aki kimondottan a fiatalabb fèrfiakat keresik ès a fiatalabb fèrfiakhoz vonzódnak vonzod?

Figyelt kérdés
Vagy az csak kamu ???30F
2018. okt. 2. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
nincs:)
2018. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi van, kérdező, "mecénást" keresel?
2018. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem.

43/N

2018. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán?
2018. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Betanítást nem vállalok. Sicc kisfiú! :))
2018. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon sokan vannak, az én csajom is 45 éves.


29f

2018. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi a kérdésed?


Hány példát mondjak?


Polyák Lilla -16 évvel fiatalabb a pasija


Tokody Ilona operaénekes - 18 évvel fiatalabb a férje, igaz màr a pasi se mai csirke, de ennyi a korkülönbség a nő javára és vagy 20 ève együtt vannak.


Janza Kata színésznő- 22 èvvel fiatalabb színésszel van együtt 2016 óta, egyszer szakítottak de megint együtt vannak.


Bànfalvy Ágnes színésznő - 17 èvvelfiatalabb a férje, közös gyerekeik is vannak.


Deutsch Anita - A férje, Kinizsi Ottó 8 évvel fiatalabb nàla, 30 volt, a pasi meg 22 mikor összejöttek, 2 lányuk is van.


Judy (Groovhause) - a kislánya apja 12 évvel fiatalabb nála.


Gaál Noémi (tv2 időjós) 10 évvel fiatalabb a férje



Szulák Andrea - a férje,Gyarmati Gábor szintén 10 évvel fiatalabb,van egy lányuk,nem tudom együtt vannak-e még.


Keleti Andrea -8 évvel fiatalabb a férje , 2 gyerekük van.


Cseke Katinka - Nem tudom pontosan meddig volt együtt a Várady Roma Café-s roma fiúval, aki 18 évvel volt fiatalabb nála.


Szűcs Judit - a jelenlegi férje 8 évvel fiatalabb nála



Détár Enikő - Az új párja 10 évvel fiatalabb



Shakira - Napra pontosan 10 évvel fiatalabb nála a férje, született 2 kisfiuk.


Cheryl Cole - Gyereke született a 10 évvel fiatalabb Liam Payne-től.


Eva Mendez - tőle csak 6 évvel fiatalabb a férje, Ryan Gosling,de Eva 40 volt mikor összejöttek.


Mariah Carey - Az ikreinek az apja 10 évvel fiatalabb


Sam Taylor-Johnson- 23 évvel fiatalabb a férje, 2 kislányt szült neki.


Doborah-Lee Furness(Hugh Jackman felesége ) -13 évvel fiatalabb a férje,40 -27 voltak mikor összejöttek.


Sandra Bullock - Sokáig volt Ryan Goslinggal, aki 16 évvel fiatalabb nàla.


Julianne Moor-9 èvvel fiatalabb a férje


Cameron Diaz- 7 évvel fiatalabb a férje


Tina Turner -16 évvel fiatalabb a férje,évszázadok óta együtt vannak.


Jennifer Lopez -Casper Smart 18 évvel fiatalabb volt nála,de volt még egy rakat fiatal pasija, bevalottan imádja a fiatal fiúkat.


Madonna - róla ne is beszéljünk,csak 20+ évvel fiatalabb pasijai vannak,a modell Jesus Luz pl.29 évvel volt fiatalabb.


Egy volt kolléganőm férje 12 évvel fiatalabb nála, a nő 40, a férfi 28 volt mikor esküdtek. Azért írtam úgy,hogy volt kolléganő,mert a 2.gyerekükkel van gyeden.


A nővérem régi iskolatársa 10 évvel idősebb a férjénél, 3 gyerekük van.


A nőgyógyásznőm most költözött össze a 13 évvel fiatalabb barátjával (41+28évesek)


A nagynéném férje 8 évvel fiatalabb


Yoko Ono - John Lenon felesége,aki 7 évvel volt fiatalabb nála, róluk nevezik az olyan párokat,ahol a nő az idősebb yoko-pároknak.


Tehát neve is van a jelenségnek.



Kamunak tűnik??

2018. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó jól összegyűjtötted! :)

Ez azt mutatja, hogy sokan vannak híresek is akiknek működik. Nem kell mindenben a negatívat látni és csakis a megszokott formákat követni. Mindenki döntse el kinek milyen korú párja legyen. Szabad a választás :)

Amúgy sztem Keleti Andrea nem 8-al hanem 10-esel idősebb a férjétől.

Jelenleg meg itt még, igaz ezek nem olyan nagy korkülönbségek: Kiss Ramóna aki csak 4 évvel idősebb a párjátnál, és Görög Zita aki 7-el.

Kérdező ritka az ilyen,de előfordul. Nem kamu csakkeresni kell!

2018. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 évesen már nem igazán vagy fiatal,aki őket keresi huszonévesekkel ismerkedik(vagy inkább szexel).Mi nők sem vagyunk hülyék,sem perverzek,hogy a 40 feletti szottyadékok tetszenének,csak nekünk nem adatott meg az,hogy komoly kapcsolatra megkaphatnánk 10-20 évvel fiatalabbakat.Persze egy 50 körülinek simán jó egy 30-as fickó is,én még csak a harmincas éveim közepén járok.
2018. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van hát!!!
2018. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!