Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti őszinték lennétek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszinték lennétek vagy illetlenség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha akit szerettek az tág alul azt ti elmondjatok a hölgynek vagy mélyen hallgattok es elfogadjátok igy? Akinek elmondaná a pasija az hogy fogadná? Megsértődne ezért?
2019. júl. 31. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked pici odalent, szeretnéd, ha elmondanám?

tudsz vele kezdeni valamit? Megváltozik, ha nagyon akarod?


Ha nekem ezt mondanád, azt válaszolnám, hogy sajnálom, ez van. Aztán valószínűleg gátlásossá válnék és hamarosan szakítanánk. De beszűkülni nem tudnék.

2019. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jajj, nyugi, tudja őő is, hogy pici a farkad, de nem szól, próbálja így élvezni
2019. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az en meretemmel nincs gond az atlagosnal nagyobb inkabb
2019. júl. 31. 09:27
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

gondolom, az átlagos az 13 cm.

Semmi gond a nővel sem amúgy, nem illetek össze, ennyi.

2019. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mondanám el. Ha amúgy működne a szex, akkor együtt élnék ezzel a dologgal. Felesleges bántani a másikat. Ha meg amúgy jól megvagyunk akkor minek. Szerintem aki ilyet mondana, az már bántani akarja a párját valamiért. Ha meg nem működik a szex, akkor csak simán el kell búcsúzni egymástól, kultúráltan és békében.
2019. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te hiszed hogy veled nincs gond. Nyilván kicsi, csak te nem így látod. De nem értem, ha szereted a nőt akkor ez kérdés?
2019. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy tág :)
2019. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Lehet ebből valami építő jellegűt összerakni, mindenképp!


Nőknél nincs olyan, hogy tág, mert képes szorítani. Csak valószínűleg nem tud, mert életében nem használta még azokaz azbizmait tudatosan. Pc izmot kell fejleszteni, meg lehet tanulni! Intim torna LEGÁL!

2019. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kiröhögném a férjem. Bármit elmondthat, én is elmondok. Gond nélkül elküldjük egymást fogat mosni, megbeszéljük, ha nem tűnik hatásosnak az aktuális dezodor, szól, ha elsóztam az ebédet, szólok, ha szerintem rosszul kezeli a gyerekeket. Ezeken lehet változtatni, megbeszéljük és ha jogos volt a dolog, akkor teszünk érte, hogy változzon. Pénisz és hüvelyméreten nem lehet változtatni, felesleges vitát generálna a dolog.
2019. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
És nyilván ettől neki is jobb lesz a szex. Gondolom őbis érzi, hogy harangjátékot nyomattok szex helyett.
2019. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!