Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az illetlenség, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az illetlenség, ha valakinek a molett nők nem igazán tetszenek?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy azok, akik azt írják, hogy nem jönnek be neki a molett csajok, le vannak pontozva.


Miért?


2019. máj. 30. 22:04
1 2
 1/16 Tomi:D válasza:
95%
Az nem, de ha ennek bicskanyitogató hangnemben fellengzősen hangot adsz az már igen! :)
2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Miért lenne az? Nekem se tetszhet mindenki, én se tetszhetek mindenkinek.
2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Az élet számít, nem egy weboldal. Ott miért pontoznának le és hogyan, ha kulturált módon fejezed ki a véleményedet? 31F
2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ha a gyakorikerdesek.hu női kommentelőknek hinni lehetne, akkor minden férfi álma egy molett (minimum 80 kg), 3 gyermekes nő lenne.
2019. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Oks. Akkor a való életben nem baj, ha nem igazán tetszenek a molett nők, de itt a GYIK oldalán igen? :D


Egyébként nincs bajom velük, volt már molett barátnőm is. De nekem a vékony lányok jobban tetszenek.

2019. máj. 30. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy illetlenség. Nekem is megvan a magam ideálja, rá sem nézek 195 centi alatti törpére. Neked a súly, nekem a magasság. Semmi gond nincs ezzel.
2019. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy baj. Mindenkinek más az ízlése. Nekem a pocakos férfiak nem tetszenek, de egészen addig, amíg kultúráltan fejezed ki a véleményed, nincs semmi gond ezzel.
2019. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeretem az igénytelen, dagadék nőket. Tessék, én kimondom. Tudom, mindenki hormonproblémával küszködik és nem az életvitellel. Tőlem lehet dagadt, csak ne várja a kockás hasú herceget fehér lovon. Ha tetszik, ha nem; ez az igazság.
2019. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvan a nem tul szep molett nok pontoznak le


En is dagi vagyok, de felolem mki azt szereti amit akar

Nekem a hosszu haju metalhead sracok jonnek be. Ha masnak a vekony lanyok, o dolga. Kereslet-kinalat.

2019. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet.
2019. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!