Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 35 éves férfi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi mit akarhat egy 16 évvel fiatalabb lánytól?

Figyelt kérdés
Csak a szex miatt közeledhet felé?
2019. júl. 31. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Na vajon mit? :D
2019. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A lány pénzt, a férfi szexet
2019. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
34 éves férfiként fogalmam sincs mi a francot akarhat tőle... megbeszélni a történelem dolgozat tételeit? Vicc...
2019. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem sejted? :D "Ön kérem, nagyon naiv"


Amúgy vannak különleges esetek, amikor a fiatal lány társainál jóval okosabb és tényleg a műveltsége fogja meg, de ez a ritkább. De létezik ilyen! Alapból nem hiszek el semmit, de ezt tapasztaltam, szóval "ez tény, szóval el kell hinnem"

2019. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát az tény és való, hogy (szerintem) a korombeli fiúk nagy része, akiket látok a környezetemben, nem igazán alkalmasak komoly kapcsolatra, inkább a buli van a középpontban náluk. Viszont a 16 év különbséget én is soknak tartom. És Edricus, de sejtem, írtam is a kérdés alatt leírásban. :D

#3 Egyébként nincs már történelem órám, mivel 1 éve leérettségiztem. Lényegtelen a kérdés szempontjából, csak kiegészítettem.

2019. júl. 31. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Vinni akarja a könyveit.

33/f

2019. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sakkozni akar vele. Vagy az élet értelméről beszélgetni. Vagy szeretni egymás lelkét a vallás jegyében.

Hülye kérdés kérdező, hát persze, hogy b--ni akar!

2019. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Filozófiai kérdéseket megvitatni, bárányfelhőket számolni, mozizini,stb.


Basszus, mégis mire gondolsz? :DDDD

2019. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

De meglehet, hogy korrepetálná fizikából, a téma pedig az lenne, hogy a mozgási energia miként alakítható helyzetivé és fordítva.

33/f

2019. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Khm... egy fiatal lány még jobban hasonlít egy istennőre, mint egy idősebb.

Ezen kívül jobban alakítható, sok férfinak ez is számít.

Olyan is van, ahol a férfinak kicsi az... önbizalma (is), és úgy gondolja, hogy csak ilyen fiatal lánnyal bír el.


A szex mindenképpen döntő helyen áll, olyan 99% környékén!

2019. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!